baneris leidinys

audra kaledinis
Pagrindiniu renginio akcentu tapo klubo sportininkų, kurių būrys išties gausus, pasirodymas. Organizatorių nuotr.


Gruodžio 20 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko Kalėdinis dziudo pasirodymas skirtas klubo 20-mečiui paminėti. Jo metu kaip niekad gausiai susirinko ne tik klubo dziudo sportininkai, jų tėveliai, svečiai, bet ir darbuotojai.
 
Renginį atidarė klubo prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, trumpai priminusi klubo istoriją: kaip klubas susikūrė, kada buvo įsigytos ir atnaujintos patalpos, kokios veiklos nuo tada buvo vykdomos. Apie tai, kad klubas tapęs vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų laisvalaikio praleidimo vieta byloja ir neįtikėtinas sportuojančiųjų amžiaus intervalas – nuo 4 iki 82 metų. O ką bekalbėti apie sportininkų pasiekimus ir klubo vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose turnyruose užsienyje, apie įvykdytus per 100 įvairaus lygio projektų, begalę įvairiausių renginių, svečių būrius. Visa tai buvo pasiekta per 20 klubo veiklos metų.

Dar prieš pasirodymo pradžią buvo įteiktos padėkos klubo darbuotojams ir rėmėjams už nuoširdų bendradarbiavimą, tarpusavio supratimą, sąžiningą darbą bei paramą, be kurios neapseinama nė per vienas varžybas ar renginius.

Vis tik pagrindiniu renginio akcentu tapo klubo sportininkų pasirodymas, kuris priminė evoliuciją (trijų skirtingų amžiaus grupių pasirodymai, nuo mažiausių iki didžiausių). Daug teigiamų emocijų sukėlė pačių mažiausiųjų (4-6 metų) dziudo grupės pasirodymas, kuriame buvo pademonstruoti įvairūs elementai iš užsiėmimų, lavinantys jų koordinaciją, lankstumą, vikrumą. Vaikų nuoširdumas, atkaklumas, susikaupimas buvo įvertintas garsiais susirinkusiųjų plojimais. Pačius mažiausius pakeitė sportininkai iš pradedančiųjų grupės. Ryžtas, pasididžiavimas tvyrojo ore. Čia jau demonstruota aukštesnė dziudo technika, sudėtingesni elementai iš treniruočių. Galiausiai atėjo ir vyriausiųjų eilė. Pasirodymo metu sportininkai demonstravo aukščiausio lygio kovos technikos veiksmus, sporto klubo „Audros“ dziudo trenerio ir jo brolio triukai sulaukė garsių palaikymo šūksnių ir plojimų.

Renginio metu buvo mestas iššūkis ir pačių mažiausiųjų sportininkų tėveliams, kurie sudalyvavo rungtyje. Jiems teko kuo daugiau kartų iškelti į viršų savąsias atžalas. Kadangi tai sportinė rungtis, jos dalyviai buvo atitinkamai ir apdovanoti – medaliais.

Kalėdinį sporto klubo „Audra“ dziudo pasirodymą užbaigė sportininkų apdovanojimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos