baneris leidinys

realis - asmeninio arch
Šįkart fortūna palankesnė buvo Ernesto Grabausko ir Sauliaus Šuopio ekipažui (dešinėje), tačiau  pasiektais rezultatais nedaug nusileido ir Tomas Kažemėkaitis su Daumantu Vasiliausku. (Asmeninio archyvo nuotr.)


Šeštadienį vykusiame antrame Lietuvos mini ralio čempionato etape „Kaunas 2020“ ir vėl varžėsi du šakiečių ekipažai, iš kurių vienas savo klasėje užėmė pirmą, o kitas antrą vietą. Beje, ralio dalyviai sako, kad trasų sudėtingumo atžvilgiu tai vienos sunkiausių varžybų apskritai, tad pasiekti rezultatai dvigubai malonūs.
 
Tomo Kažemėkaičio ir Daumanto Vasiliausko ekipažas dalijasi įspūdžiais, kad čempionate ne vienas greičio ruožas buvo sudėtingesnis nei pavaizduota kelio knygoje ir gana klaidus, tačiau akivaizdu, kad patirtis, komandinis kalba už save. Beje, anot D. Vasiliausko, serviso zonoje buvo pastebėta, kad padangos dyla per greitai, bet abejones dėl dangos sukibimo išsklaidė T. Kažemkėkaičio vairavimo įgūdžiai. Visgi nemažai jėgų pareikalavusių varžybų baigties jie nedrįso prognozuoti, tuo labiau, kad įsivėlusias klaidas teko aiškintis ir su teisėjais. Visgi galiausiai SGC-3 klasėje jie iškovojo antrą vietą, o bendroje įskaitoje liko devinti.

Ernesto Grabausko ir Sauliaus Šuopio ekipažas „Lada“ klasėje iškovojo pirmą vietą, artimiausius priešininkus už savęs palikę apie pusantros minutės. Jie sako, jog nustebino ir bendroje įskaitoje iš 58 dalyvių užimta 10 vieta tarp žymiai galingesnių ir net keturiais ratais varomų automobilių. Tačiau ir čia, ko gero, puikiai suveikė komandinis darbas, o E. Grabauskas gerų žodžių negaili savo šturmanui S. Šuopiui.

„Ketvirtame greičio ruože Dariaus ir Girėno aerodrome pasimatė visa šturmano Sauliaus patirtis ir sugebėjimas suprasti trasos konfigūraciją. Man tai buvo kūgelių miškas, o jis man sugebėjo viską papasakoti taip, kad įvykdytume ruožą be klaidų“, – giria komandos draugą E. Grabauskas.

Abu šakiečių ekipažai jėgas ketina išbandyti ir rugpjūčio 22 d. Rokiškyje vyksiančiame trečiame čempionato etape ir viliasi, kad pasiekti rezultatai atsispindės ir metinėje įskaitoje.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos