baneris leidinys

varzybos saudykla 2020
Varžybų, vykusių Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre, nugalėtojai ir prizininkai pasipuošė medaliais ir taurėmis, be prizų neliko ir kiti dalyviai. (G. Bernotienės nuotr.)


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko šaudymo entuziastų varžybos, o taikliausi šauliai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.

Šeštadienio rytą šaudymo entuziastai, nepabūgę gana permainingo oro, rinkosi Mozūriškiuose įsikūrusiame Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre, po ilgo nesimatymo šnekučiavosi bei ruošėsi išbandyti jėgas trijose rungtyse: „Stovintis taikinys“, „Bėgantis šernas“ bei „Skraidančios lėkštelės“. Šaudymo varžybose taiklumą išbandė 40 medžiotojų bei profesionalių sportininkų ne tik iš Šakių, bet ir Jurbarko, Prienų, Panevėžio, Kauno, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Raseinių. Beje, tarp dalyvių – ir viena moteris – Aistė Gilytė.

Renginio pradžioje tylos minute buvo prisimintas ir pagerbtas Vytautas Kazys Januškevičius, kurio vardu ir pavadintas šaudymo centras.

Varžybų dalyvius pasveikinęs vienas iš šio šaudymo centro įkūrėjų ir varžybų organizatorius Almantas Januškevičius pasidžiaugė gausiu, gerai nusiteikusiu renginio dalyvių būriu.

„Žiūriu ir galvoju, kad su tokiu būriu galėčiau eiti net į karą, – su šypsena samprotavo A. Januškevičius ir palinkėjo: – Su gera nuotaika, šypsenomis veiduose, smagiu pasibendravimu linkiu praleisti šią dieną. Nepamirškite saugumo.“

Sveikinimo žodį taręs Šakių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovas, žuvininkas Gintautas Liepuonis paminėjo, kad šių varžybų vienas iš tikslų buvo pakviesti varžybose dalyvauti kuo daugiau ir gausiau Šakių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos narių.

„Kad tiesiog pasitreniruoti, pasižiūrėti, kaip prieš sezoną sugebame pataikyti į taikinius... Linkiu visiems taiklių, saugių ir teisingų šūvių“, – kalbėjo G. Liepuonis.

Su varžybų, saugumo taisyklėmis dalyvius supažindino rungties „Skraidančios lėkštelės“ teisėjas Rokas Siaurusaitis, o kitose rungtyse teisėjavo Gintaras Ščajevas bei Valdas Jurkšas.

Netrukus dalyviai stojo prie rungčių starto. Rungtyje „Stovintis taikinys“ dalyviui reikėjo į už 50 metrų stovintį taikinį iš lygiavamzdžio šautuvo pataikyti 10 taiklių šūvių. Šioje rungtyje daugiausiai taškų surinko ir nugalėjo tapo Vidmantas Želnys. Antros rungties „Bėgantis šernas“ dalyviams buvo skirta po 10 šūvių, jie turėjo pataikyti į judantį, už 35 metrų esantį taikinį. Šioje rungtyje nugalėtoju tapo Marius Žilinskas, kuris daugiausiai taškų surinko ir dar vienoje rungtyje – „Skraidančios lėkštelės.“

Susumavus rezultatus išaiškėjo ir atskirų grupių nugalėtojai bei prizininkai. Medžiotojų grupėje pirmas buvo Džeraldas Bindokas, antras – Donatas Varnauskas, trečias – Robertas Rinkevičius. Sportininkų grupėje daugiausiai taškų surinko Vidas Kriščiūnas, antras liko Mindaugas Kriščiūnas, trečias – Benas Kriščiūnas. Daugiausiai visose rungtyse taškų surinko ir absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo  Marius Žilinskas, taip pat apdovanota ir vienintelė varžybų dalyvė moteris.

Pasibaigus varžyboms, nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, o visi varžybų dalyviai – Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos prizais.

Varžybų dalyviai, jų šeimos nariai, žiūrovai praleido įspūdžių, azarto pilną šeštadienio dieną, vaišinosi Remigijaus Gudiškio čia pat šaudykloje išvirta sriuba.

Renginio organizatoriai padėkojo ir šio renginio rėmėjams: UAB „Segris“, UAB „Penkiese“, degalinių tinkui „Olerex“, Grinaičių žemės ūkio bendrovei, AB „Volfas Engelman“, Jurbarko laikraščiui „Šviesa“, Lukšių pieninei bei Šakių rajono medžiotojų ir žvejų draugijai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos