baneris leidinys

ralis stankunas
Nors varžybos Rygoje Tadui Viliūšiui nebuvo pačios sėkmingiausios, viliasi, kad kitose fortūna bus palankesnė, tačiau ir šiose sako gavęs puikios patirties. (Edgars Zalitis Photography nuotr.)


Sekmadienį Tauragėje vyko Lietuvos automobilių kroso čempionato pirmas etape, kuriame komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo šakiečių „Motorsport LT“. Beje, komandos nugalėtojos titulą šakiškiai iškovojo ir ankstesnį savaitgalį Latvijoje.
 
Tauragėje komandos garbę gynė Martynas Pikčilingis, Raminta Jankauskaitė ir Kasparas Silenieks, vienintelis lipęs ant nugalėtojų pakylos. Jis nugalėtoju tapo „Super 1600“ klasėje, o „Motorsport LT tarp 12 komandų iš visos Lietuvos džiaugėsi komandos nugalėtojos titulu.

Ankstesnį savaitgalį Rygoje, Biķernieki trasoje, vyko Lietuvos, Latvijos ir Baltijos šalių (NEZ) ralio-kroso čempionatų pirmas etapas. Jose tarp daugiau nei 140 dalyvių iš įvairių Europos šalių jėgas išbandė ir šakietis Tadas Viliūšis. Jis automobiliu „Opel Astra“ dalyvavo „Touring 2000“ klasėje.

„Kvalifikaciniai važiavimai parodė, jog teks varžytis su tikrais savo srities profesionalais bei puikiai paruoštomis technikomis. Po kiekvieno važiavimo, esant pertraukai iki sekančio išvažiavimo, visa komanda kryptingai ieškojo sprendimų ir dirbo, siekdama identifikuoti trikdžius, trukdančius pasiekti geresnius rezultatus. Deja, šį kartą to neužteko norimiems rezultatams pasiekti, todėl nors ir be apdovanojimų, tačiau gavę puikios patirties grįžtame namo su darbais, kuriuos iki sekančio karto turėsime įgyvendinti“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė T. Viliūšis ir dėkojo savo komandai bei visiems palaikiusiems ir prisidėjusiems.

Jis pridūrė, kad ir toliau vadovausis posakiu „Tai, kas neužmuša, padaro mus stipresnius“, ir viliasi, kad kitos varžybos bus sėkmingesnės.

Šiose varžybose „Motorsport LT“ komandinėje įskaitoje irgi iškovojo pirmą vietą, o šio sporto klubo vadovas Valdas Stankūnas, paklaustas apie artimiausius planus, sako, jog jau šį savaitgalį Pilskalni trasoje (Latvija) vyks Latvijos bei Baltijos šalių autokroso čempionatų pirmas etapas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos