baneris leidinys

aplink lietuva apdovanojimai
Pasiektais rezultatais džiaugiasi (iš kairės) Daumantas Vasiliauskas, Tomas Kažemėkaitis, Saulius Šuopys ir Karolis Volungevičius. Asmeninio archyvo nuotr.


Penktadienį Kaune, Rotušės aikštėje, startavo tradicinis, tris dienas trukęs ralis „Aplink Lietuvą 2020“, kurio dalyviai kasmet tradiciškai varžosi dėl šalies Prezidento taurės. Šįkart tarp 54 ekipažų ir keletas šakiečių, ne tik sėkmingai įveikusių 1068 km maratoną, bet ir šluosčiusių varžovams nosis.
 
Tik 3 sekundės lėmė, jog ant nugalėtojų pakylos antrojo, o ne pirmojo laiptelio po varžybų teko kopti „Laisvoje“ klasėje su „Ford Focus RS“ važiavusiam šakiečių Igno Domeikos ir Tomo Mickaus ekipažui.

Trečiąja bendrosios įskaitos vieta ir pirmąja SGC3 klasėje džiaugėsi dar vienas Šakių ASK ekipažas – Tomas Kažemėkaitis ir Daumantas Vasiliauskas, vairavę „BMW 325“ automobilį. Trečios vietos laimėtojai nuo ralio nugalėtojų atsiliko 1 min. 52,5 sek.

T. Kažemėkaičiui ir D. Vasiliauskui įteikta ir Krašto apsaugos ministerijos taurė. Taip pat šis ekipažas už geriausią suminį rezultatą laimėjo ir papildomai įsteigtą Druskininkų savivaldybės mero taurę.

Susisiekimo ministerijos taurę iškovojo šakiečio Sauliaus Šuopio ir Karolio Volungevičiaus ekipažas. Jie buvo pirmi SIA2 klasėje.

Iš Kauno rotušės aikštės pajudėję ekipažai pravažiavo du greituminius slalomus, įveikė Kačerginės Nemuno žiedo trasą, pasiekė Kėdainius, Jonavą, Alytų ir dieną pabaigė Druskininkuose.

Antrą dieną iš Marijampolės kroso trasos keliavo į Kazlų Rūdą, Tauragę, Vilkyčius. Anot D. Vasiliausko, Žagarėje ir Pakruojyje laukė labai smagios žvyrinės rungtys, o pravažiavę Uoginių kroso trasą dieną pabaigė Kupiškyje.

Paskutinę ralio dieną sportininkai pradėjo Anykščių kartodrome, iš ten pasuko į Molėtus ir ralį užbaigė sostinėje.

Nuo pat pirmojo ralio, įvykusio dar 1931 m., jį rengia 1926 m. įkurtas Lietuvos automobilių klubas (LAK).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos