baneris leidinys

smirnovaite dielininkaitis
Kraštietė Julija Smirnovaitė Kūno fitneso kategorijoje pelnė trečią vietą, o Jaunimo kūno fitnese buvo antra. Ji atvira – kaip pirmam kartui neblogai, bet pasistiebti ir tobulėti yra kur. Antrą vietą Raumeningos figūros kategorijoje iškovojęs Vytas Dielininkaitis pripažįsta, kad pasirengimas tiek fiziškai, o ypač psichologiškai buvo daug sunkesnis nei pirmosioms varžyboms, atvirauja, kad buvo kritęs į sportinę duobę. vs-foto.lt


Gintarė MARTINAITIENĖ

Spalio 4 d. Tauragėje vyko Lietuvos jaunimo pirmenybės ir 30-oji Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini taurė. Sportininkai varžėsi jaunimo, suaugusiųjų, veteranų ir naujokų kategorijose. Čia ir vėl puikius rezultatus demonstravo šakietis Vytas Dielininkaitis, tarp moterų įvertinimo susilaukė kraštietė, dabar tarp Vilniaus ir Kauno gyvenanti Julija Smirnovaitė.

Nors neseniai rašėme apie pirmuosius V. Dielininkaičio laimėjimus rugpjūčio pabaigoje, tačiau jis nutarė nesustoti ir jėgas išbandyti darkart. Raumeningos figūros kategorijoje šįkart šakietis iškovojo antrą vietą ir sako, jog šis laimėjimas jam ypač svarbus, nes pasiekė kur kas aukštesnius tikslus nei buvo pradžioje sau išsikėlęs.

„Norėjau tik įrodyt sau, kad galiu nueit iki scenos vieną kartą, o čia pavyko visi du ir abu buvo įvertinti taurėm. Šitą pasiekimą vertinu aukščiau visko, nes antras pasiruošimo etapas buvo labai labai sunkus, kūnas labai stipriai priešinosi ir nepasidavė manipuliacijoms, buvo labai sunku tiek fiziškai, tiek psichologiškai“, – sako V. Dielininkaitis ir pripažįsta, kad kūnas tikriausiai nespėjo atsigauti po pirmų varžybų, „o smegenys jau atsipalaidavo ir visa nervų sistema tiesiog perdegė, atsirado sportine duobė, iš  kurios lipti yra labai sunku“. Tokių išgyvenimų, pasak sportininko, nepatyrusiam net sunku juos paaiškinti – tai reikia išgyventi. Tad jis džiaugiasi, kad su viskuo pavyko susitvarkyti ir nepasiduoti. Už palaikymą dėkingas treneriui Arvydui Mickui, taip pat rėmėjui UAB „Mėsos guru“ už produkciją viso pasirengimo metu. Visgi dabar vienas iš pirmųjų šakiečio planų – nuvykti pas mamą cepelinų.

O kas toliau? Toliau įgytą patirtį pats treneriu Jaunimo kūrybos ir sporto centre dirbantis V. Dielininkaitis nori perteikti klientams, pats ketina sportuoti šiek tiek lengvesniu režimu, tačiau iš siekiamų tikslų sąrašo kultūrizmas neišbraukiamas.

Kraštietė J. Smirnovaitė Kūno fitneso kategorijoje pelnė trečią vietą, o Jaunimo (iki 23-ejų metų) kūno fitnese buvo antra. Mergina pasakojo, kad šioje kategorijoje ji dalyvavo pirmą kartą, tad vertina, jog rezultatai išties neblogi, nors neneigia, kad norėtų ir aukštesnių.

„Kaip pirmam kartui neblogai. Rezultatai kurstantys motyvaciją dar pasistiebti ir patobulėti“, – sakė sportininkė, kuriai šioms varžyboms pasiruošti padėjo trenerė Renata Marcinkutė.

Teko išmokti ir visai kitokio pozavimo, staigiai persiorientuoti, nes anksčiau ruošėsi kitokioms varžybos, taip pat buvo pradėjusi pasiruošimą Europos čempionatui, tačiau planus pakoregavo pandemija, tad šis tikslas atidėtas pavasariui.

J. Smirnovaitė teigė, kad griežtesnės mitybos bei dietos pradėjo laikytis rugpjūtį, tad du mėnesius teko gyventi specialiu režimu. Tiesa, ar varžybose dalyvaus ateityje, sako dar nežinanti, nes tam reikia ir laiko, ir daugybės pastangų.

„Dabar užsiimu daug skirtingų veiklų, nes, mano manymu, svarbu išplėsti savo sąmonę ir suvokimą daugiakryptiškai. Svarbų akcentą užima minimalistinio gyvenimo integravimas, studijos „Physical activity and lifestyle“, sąmoningų moterų klubo Satori aktyvi veikla, sportas, darbas keliose sferose, Skautų organizacijos veikla ir nuolatinis savęs tobulinimas“, – save pristato J. Smirnovaitė.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos