baneris leidinys

seniunu rungtis
Įvairiose rungtyse savo pranašumą bandė įrodyti ne tik seniūnijų komandos, bet progą išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje turėjo ir patys seniūnai – jie mėtė baudas. G. Matusevičiaus nuotr.


Praėjusį šeštadienį po pandeminės metų pertraukos Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bazėje vėl įvyko seniūnijų sporto žaidynės Mero taurei laimėti. Žaidynėse rungėsi devynių iš keturiolikos seniūnijų komandos.
 
Sportininkai rungtyniavo krepšinio 3x3, tinklinio, futbolo, stalo teniso ir smiginio varžybose.

Krepšinį geriausiai žaisti sekėsi Plokščių seniūnijos komandai, antri liko griškabūdiečiai, o trečią vietą užėmė Žvirgždaičių seniūnija.

Tinklinio rungtyje pirmą vietą iškovojo Lukšių seniūnija, antrą – Šakių, trečią – Griškabūdžio komanda.

Futbole pirmoje vietoje buvo Gelgaudiškio komanda, antrieji liko šakiečiai, o trečioje vietoje – Kidulių seniūnijos komanda.

Kol vieni rungėsi lauke, kiti turėjo ką veikti ir sporto centro viduje. Stalo teniso rungtyje pirmas vietas užėmė Dainius Indriūnas (Gelgaudiškio sen.) ir Aistė Puidokaitė (Šakių sen.), antri liko Martynas Augaitis (Šakių sen.) ir Ligita Palubinskaitė (Griškabūdžio sen.), trečias vietas laimėjo Valdas Palubinskas (Griškabūdžio sen.) ir Rasa Bakšinskienė (Sintautų sen.). Smiginio rungtyje geriausiai sekėsi Gintautui Kutui (Šakių sen.) ir Simonai Andziulevičiūtei (Lukšių sen.), antras vietas laimėjo Tomas Makūnas (Lukšių sen.) ir Ingrida Jakaitienė (Sintautų sen.), trečias vietas iškovojo Nojus Duoba (Sintautų sen.) ir Skirma Miliūtė (Šakių sen.).

Komandinėje įskaitoje Šakių rajono mero taurę iškovojo Šakių seniūnija, antrą vietą užėmė Griškabūdžio seniūnija, tretieji – Lukšių seniūnija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos