baneris leidinys

kazemekaitis suopis ekipazas
Tomo Kažemėkaičio (dešinėje) ir Sauliaus Šuopio ekipažas, nuo nugalėtojų atsilikę 16 sekundžių, užėmė antrą vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjęs savaitgalis Juodupėje ir jos apylinkėse buvo išskirtinis. Čia dvi dienas griaudėjo automobilių varikliai. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorių komanda šiame regione surengė Lietuvos „Baja“ čempionato ir taurės bei „Mini ralio“ etapus. Varžybose tarp daugiau nei 70 ekipažų dalyvavo ir du kraštiečių ekipažai.
 
Tomo Kažemėkaičio ir Sauliaus Šuopio ekipažas startavo SGC-3 kategorijoje ir užėmė antrą vietą, o  nuo pirmosios atsiliko tik 16 sek.

„Greičio ruožai buvo labai greiti ir smagūs, tik gaila – padangas pasirinkom per minkštas, nes jautėm, kad neina važiuoti pilnu tempu“, – įspūdžiais po varžybų dalijosi T. Kažemėkaitis.

„Retro” įskaitoje antrą vietą užėmė Šarūnas Glikas ir Tadas Bakys. Jiems nugalėtojo titulą kainavo kelios gautos baudos.

Beje, svečių klasėje puikius rezultatus pademonstravo Tado Viliūšio ir Daumanto Vasiliausko ekipažas, iškovojęs pirmą vietą, geriausią rezultatą parodęs ir bendroje įskaitoje.

„Man tai antras kartas ekipaže, kartu su šturmanu Daumantu Vasiliausku. Nuo pat pirmojo greičio ruožo pavyko atrasti gerą tempą, o tai ir leido laimėti penkis iš aštuonių greičio ruožų bendroje įskaitoje“, – džiaugėsi T. Viliūšis.

Komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo „Šakių ASK“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos