baneris leidinys

tenisas rebe
Kaune esančiuose uždaruose kortuose buvo sužaisti abiejų grupių pusfinaliai bei finalai, po kurių paaiškėjo laimėtojai. (Organizatorių nuotr.)


Šakių lauko teniso klubas „Rebė“ neseniai surengė antrąjį savo vardo taurės turnyrą, kuris pritraukė rekordinį skaičių dalyvių, besivaržančių dėl didžiosios ir mažosios „Rebės“ taurės.
 
Turnyre varžėsi 23 dalyviai – šeši šakiečiai, gausus būrys atvykusių marijampoliečių, tarp kurių ir sėkmingai pasirodžiusi vienintelė žaidėja moteris, bei iš kitų miestų sugužėję svečiai, teniso mėgėjai.

Pagal jėgas žaidėjai buvo suskirstyti į dvi grupes ir žaidė skirtinguose teniso aikštynuose. Stipriausieji kovėsi Jaunimo kūrybos ir sporto centro teniso aikštelėje, o likusieji savo jėgas išbandė sporto klubo „Audra“ aikštyne.

Finalinę turnyro dieną, užklupus stipriam lietui, turnyro organizatoriui Mantui Aleksai teko skubiai suktis iš padėties – turnyrą Šakiuose sustabdyti ir lemiamus mačus perkelti į Kaune esančius uždarus teniso kortus. Čia buvo sužaisti abiejų grupių pusfinaliai bei finalai, po kurių paaiškėjo galutinė rikiuotė ir tai, jog tiek mažoji, tiek didžioji „Rebės“ turnyro taurė šiais metais priklauso šakiečiams.

Mažąją taurę antrus metus iš eilės iškovojo šakietis Martynas Švelnys, finale 5:2 palaužęs iš Kidulių atvykusį priešininką Tadą Račiūną. Mače dėl trečiosios vietos po atkaklios kovos 7:5 triumfavo jurbarkietis Alvydas Kavaliauskas, šiemet be medalio palikęs praėjusių metų mažosios taurės finalininką, šakietį Vytenį Vaičiūną.

Kovoje dėl didžiosios taurės užvirė tikros aistros – ketvirtfinalyje arti iškritimo ribos buvo jau nuo turnyro pradžios favoritu laikytas radviliškietis Edas Žižniauskas, kuris po teisėjo švilpuko marijampolietį Roką Eidukaitį aplenkė tik vienu vieninteliu, bet lemiamu tašku. Tiesa, liepos pradžioje Šakių rajono teniso lygą laimėjęs E. Žižniauskas šįkart tenkinosi bronzos medaliu, kadangi pusfinalyje jį sustabdė iš Marijampolės atvykęs Lukas Linkus (7:10), o mažajame finale pergalė rezultatu 10:8 buvo pasiekta prieš praėjusių metų „Rebės“ taurės laimėtoją, kidulietį Giedrių Račiūną.

Stipresniųjų žaidėjų grupėje šįkart triumfavo iš Gotlybiškių kilęs Linas Kalusevičius, pusfinalyje 6:4 prieš G. Račiūną pasiekęs saldų revanšą, o finale po permainingos kovos 7:4 nugalėjo antroje vietoje likusį marijampolietį L. Linkų.

Šakių lauko teniso klubo „Rebė“ prezidentas Arūnas Tarnauskas džiaugėsi vis augančiu teniso turnyru ir šio sporto populiarumu gimtuosiuose Šakiuose.

„Smagu matyti, kad tenisas Šakiuose toliau auga, auga ir žaidėjų skaičius iš kitų miestų, vadinasi, dirbama tinkama linkme, apie mūsų mieste organizuojamus turnyrus sklinda atgarsis ir didesniuose miestuose, tai geras ženklas ir įvertinimas mums“, – kalbėjo klubo „Rebė“ vadovas.

Teniso turnyrus Šakiuose organizuojantis M. Aleksa dėkoja rėmėjams ir sako: „Kiek apmaudu, kad finalus, kurių lygis šiemet buvo itin aukštas, dėl lietaus teko pervežti į Kauną, tačiau taip pat itin smagu, jog didžioji dalis žaidėjų pirmą kartą išbandė aukščiausio lygio teniso kortus. Norėtųsi, kad, augant teniso populiarumui Šakiuose, atsirastų bent vienas uždaras kortas ir čia. Kiek tai realu – sunku pasakyti. Susidomėjimas tikrai nemažas, o svajonių ir planų turime gražių.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos