baneris leidinys

pikcilingis m
Tarp 54 varžybų dalyvių vienintelis jose dalyvavęs šakietis – Martynas Pikčilingis (prie vairo). fotovaldas.com nuotr.

Praėjusį sekmadienį Pavilkijo autokroso trasoje surengtas penktasis Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių etapas. Tai buvo finalinės sezono varžybos, kuriose dalyviai paskutinį sykį surėmė kėbulus dėl taškų. Kova buvo išties atkakli, tad susirinkę žiūrovai neturėjo kada nuobodžiauti.
 
Finalinės varžybos, skirtos Romualdui Barkauskui atminti, subūrė 54 dalyvius. Be lietuvaičių, lenktyniauti atvyko ir keletas latvių, kurie savo šalyje jau baigė sezoną. Varžybų organizatoriaus Andriaus Remezos puikiai paruoštoje trasoje buvo galima išvysti ir Estijos vėliavą – šaliai atstovavo bagių lenktynininkas.

Per visą dieną trasoje įvyko net šeši virtimai. Du iš jų buvo išties smarkūs ir privertę sportininkus sudėti ginklus. Nemažai kontaktų teko nagrinėti ir komisarams. Taigi paskutinis etapas pateisino savo statusą.

Itin dramatiška kova virė klasėje „Super 2000“, nes iki šio etapo metinėje šios klasės rikiuotėje visą lyderių trejetuką skyrė vos keli taškai. Čia išties smarkų virtimą trasos įkalnėje patyrė vienintelis varžybose dalyvavęs šakietis Martynas Pikčilingis. Nors jo automobilis po avarijos atrodė itin suniokotas, mechanikai per kelias dešimtis minučių spėjo sukurti mažą stebuklą ir išsiųsti lenktynininką į likusius važiavimus.

Iš viso čia kovos virė penkiose skirtingose klasėse, tik „Junior 1000“ klasėje buvo per mažai keturių dalyvių, tad trasoje lenktynininkai rungėsi ne dėl taškų, o dėl etapo taurių.

Lietuvos automobilių kroso pirmenybių klasės 1600 ir 2000 buvo sujungtos, kadangi 1600 įskaitoje susirinko vos keturi dalyviai. Jie dėl metinės įskaitos taškų taip pat kovoti negalėjo dėl per mažo paraiškų klasėje skaičiaus. Tačiau aštrių siužeto vingių, kvapą gniaužiančių virtimų netrūko ir čia, tad žiūrovams nuobodžiauti nebuvo kada.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos