baneris leidinys

Spalio 9 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyko II IGF Pasaulio Grappling čempionatas, kuriame tarp daugiau nei 100 sportininkų dalyvavo Šakių sporto klubo „Audra“ treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis bei klubo „Ošimas“ sportininkai.

K. Smirnovas meistrų grupėje Gi (su kimono) ir NoGi (be kimono) disciplinose +90 kg iškovojo pirmąsias vietas ir pasipuošė aukso medaliais bei Pasaulio Grappling čempiono diržais.
 
K. Smirnovui teko kovoti su keturiais sportininkais iš Lietuvos ir Latvijos. Pirmoje kovoje su latvių kovotoju šakietis jį įveikė aiškia persvara, atlikęs skausmingą rankos veiksmą. Antroje kovoje sportininkas laimėjo teisėjų sprendimu. Trečioje kovoje varžovą įveikė labai greitai skausmingu rankos veiksmu, o finalinėje kovoje šakiškiui teko atiduoti visas jėgas. Sportininkams per pagrindinį laiką nepavyko įrodyti savo pranašumo, tad buvo skiriamas 2 min. pratęsimas. Per pratęsimą K. Smirnovas buvo aktyvesnis, tad teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta jam.

Kitas klubo „Audra“ atstovas, treneris Tautvydas Antanaitis Gi (su kimono) disciplinoje +100 kg iškovojo antrąją vietą. Pirmoje kovoje taktiškai pergalę iškovojo T. Antanaitis. Jis finalinėje kovoje susitiko su sportininku iš Baltarusijos. Nors kova ir buvo lygi, tačiau per pratęsimą priešininkas buvo aktyvesnis, tad pergalė ir čempiono diržas atiteko baltarusiui.

Šakių sporto klubui „Ošimas“ atstovavo septyni sportininkai ir savo amžiaus ir svorio kategorijose iškovojo šias prizines vietas: Pasaulio čempiono titulus – Ieva Smirnovaitė (NoGi -69kg), Sandra Bacevičiūtė (Gi, NoGi +77kg), Estela Stankaitytė (NoGi -53 kg). Antrą vietą iškovojo Viltė Merkevičiūtė (NoGi -53kg). Trečių vietų prizines vietas pelnė Regimantas Onusaitis (Gi +90kg), Jurita Janušytė (Gi -53kg), I. Smirnovaitė (Gi -69kg) Sportininkus Pasaulio čempionatui parengė sporto klubo „Ošimas” prezidentas Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos