baneris leidinys

kendoLiepos 23 d. Šakių dziudo sporto klube „Audra“ vyko virtualus kendo turnyras berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 14 metų, kurį pristatė Kyumeikan Kendo mokykla iš Kauno. Šiame turnyre dalyvavo dešimt užsiregistravusių dalyvių iš Šakių.

Nuotr. Kompiuterio pagalba buvo sugrupuoti dalyviai, kurie labai atkakliai kovojo dėl pergalės.


Užsiėmimo pradžioje susirinkusieji galėjo susipažinti su šiuo kompiuteriniu žaidimu, tarpusavyje parungtyniauti, išbandyti savo jėgas. Renginį pradėjo sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas, kuris pasveikino visus susirinkusiuosius ir palinkėjo teisingų kovų. Vėliau vaikai pasiklausė trumpo supažindinimo su Kendo sporto šaka bei kompiuterinio žaidimo taisyklėmis. Kompiuterio pagalba buvo sugrupuoti dalyviai, kurie labai atkakliai kovojo dėl pergalės.
 
Sėkmė nusišypsojo ir pirmąją vietą kompiuteriniame Kendo žaidime iškovojo Tomas Smirnovas. Antroji vieta atiteko Lukui Burauskui, trečioji – Rokui Musvydui, ketvirtoji – Augustui Jakui. Tarp dalyvių savo jėgas išbandė ir vienintelė mergaitė Agnė Moleikaitytė.

Tomas Smirnovas rugsėjo 3 dieną dalyvaus paskutiniąjame žaidimo turnyre Kaune, kuriame turnyro nugalėtojas laimės japonišką kardą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos