baneris leidinys

zanavykasRugsėjo 7 dieną Raseinių rajone susirinko Regionų krepšinio lygos komandų vadovai ir treneriai aptarti naujo sezono pradžios, patvirtinti naujus lygos nuostatus, žaidimo sistemą. Buvo atsisveikinta su komandomis, kurios nutarė nebežaisti ir pasveikintos naujos komandos, pareiškusios norą išbandyti jėgas trečioje pagal stiprumą Lietuvos lygoje.

Lygos prezidentas Arvydas Kregždė pasidžiaugė, kad kiekvienais metais lygos populiarumas tik didėja. Lygos direktorius Aleksas Makulavičius informavo, kad šiemet joje dalyvaus net 42 komandos.

Naują varžybų sistemą pristatė lygos viceprezidentas Remigijus Daugėla. Kadangi kasmet atsiranda beveik dešimt naujų komandų, nuo kitų metų bus iš pagrindų keičiama čempionato varžybų sistema. Iškils grėsmė komandoms užėmusioms paskutines vietas regionuose kitame etape iškristi iš lygos. Tai turėtų paskatinti komandas pasitempti, o ne žaisti savo malonumui.
 
Apie visas ateinančių metų naujoves bus konkrečiau kalbama kitame sezone, o šis sezonas vyks tokiu pačiu principu kaip ir pernai. Komandos suskirstytos į keturis regionus: Žemaitijos, Aukštaitijos, Vidurio ir Suvalkijos. Šį sezoną iš Žemaitijos krašto norą žaisti pareiškė net 13 komandų. Todėl viena komanda, esanti arčiau Suvalkijos žais šiame regione, o kita komanda žais Aukštaitijos regione. Antrajame etape Vidurio regionas susitiks su Aukštaitijos, Žemaitijos krepšininkai žais su Suvalkijos regionu. Tokia pernykštė sistema patiko daugeliui komandų. Po daugiaunei  dvi valandas trukusių karštų diskusijų buvo pasirinktas būtent toks sprendimas.

Šakių krepšinio klubo „Zanavykas“ direktorius Vytas Strokas teigė, kad mūsiškių regione žais 10 komandų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos