baneris leidinys

zanavykas1Praėjusią savaitę Kaune Šakių „Zanavyko“ komanda jėgas išbandė Kauno krepšinio lygos „Perkūno taurės“ turnyre, kuriame šakiečiai iškovojo trečiąją vietą.

Spalio 6 dieną pusfinalyje šakiečiai susitiko su Kauno „Voluktės“ komanda. Rezultatu 73:65 pergalę iškovojo kauniečiai. „Zanavyko“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Regimantas Ostreika, įmetęs 18 taškų ir Tomas Butkus bei Martynas Karpičius, įmetę po 11 taškų.

Sekmadienį šakiečiai Kaune kovojo finale dėl trečiosios vietos ir „Didžiosios Perkūno taurės“. Rezultatu 72:104 „Zanavyko“ komanda laimėjo prieš Kauno „Greitąjį kreditą“. Šakiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Modestas Riauka, įmetęs 19 taškų, Šarūnas Zablockis (16 tšk.), R. Ostreika (15 tšk.), Šarūnas Jurgutis (12 tšk.).

Būtent su šia komanda, psu kuria žaidžiant pavyko laimėti „Perkūno didžiąją taurę“, šakiečiams teks susitikti spalio 21 dieną, 19 val. regiono varžybose Šakiuose, Jaunimo sporto ir kūrybos centre. Tiesa, kauniečių komanda nuo šiol vadinsis ne „Greitasis kreditas“, bet Kauno komanda „Radijas Tau“.
 
Paklaustas, su kokiomis nuotaikomis “Zanavyko” komanda pasitinka artėjantį sezoną, klubo direktorius Vytas Strokas teigė, kad tik geromis. „Visuomet tikimės laimėti. Nesakau, kad bus lengva, yra tikrai stiprių komandų, su kuriomis teks susitikti, bet ir mes esame neprasti“, - sakė V. Strokas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos