baneris leidinys

Praėjęs savaitgalis Šakių klubo „Zanavykas“ krepšininkams buvo gana įtemptas. Jie išvykose sužaidė dvejas varžybas ir iškovojo dvi pergales.

Lapkričio 5 dieną Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ trečiąsias šeštojo Regionų krepšinio lygos sezono rungtynes žaidė svečiuose prieš Birštono „Jazz - Diremta“ komandą. Nors ir nelengvai, tačiau šakiečiai rezultatu 83:88 visgi įveikė birštoniečius. Kaip teigė klubo vadovas Vytas Strokas, į pergalę komandą ištempė Š. Zablockis, rungtynių metu įmetęs 29 taškus bei 12 kartų atkovojęs kamuolį. R. Ostreika taip pat žaidė beveik visų rungtynių metu ir pelnė 20 taškų.

Lapkričio 6-ąją „Zanavyko“ komanda susitiko su Kauno „Žalgirio – A.Sabonio mokyklos“ krepšininkais. Rungtynės taip pat nebuvo vienos lengviausių. Kaip pripažino V. Strokas, vienu metu situacija buvo kone beviltiška, tačiau šakiečiai sugebėjo susiimti ir parodydami tvirtą charakterį ketvirtajame kėlinyje rezultatą ne tik išlygino, bet ir rezultatu 85:89 išplėšė pergalę. Daugiausiai taškų komandai pelnė M. Karpičius (20 tšk.), R. Ostreika (19 tšk.) ir P. Valaitis (17 tšk.). Tad kol kas „Zanavykas“ žaidžia be pralaimėjimų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos