baneris leidinys

strokasŠakių krepšinio klubas „Zanavykas“ ir toliau žengia be pralaimėjimų. Praėjusį savaitgalį išvykoje šakiečiai sužaidė dar dvejas Regionų krepšinio lygos rungtynes ir iškovojo dvi pergales.

Praėjusį penktadienį šakiečiai išvykoje susitiko su Jonavos „SK – Triobet 2“ ir iškovojo pergalę rezultatu 52:90. Daugiausiai taškų rungtynių metu šakiečiams pelnė E. Žukas (21 tšk.), M. Karpičius (15 tšk.) ir Š. Zablockis (14 tšk.).

Kitą dieną Prienuose „Zanavykas“ rungtyniavo su „Rūdupis KKSC“ komanda ir rezultatu 92:74 įveikė prieniškius. Rezultatyviausiai šakiečių komandoje rungtynių metu žaidė Š. Zablockis, įmetęs 27 taškus ir penkis tritaškius, M. Karpičius (22 tšk.), P. Valaitis (13 tšk.).

Nors kol kas „Zanavykas“ žaidžia be pralaimėjimų, tačiau komandos vadovas Vytas Strokas žaidėjams negailėjo kritikos. Pasak jo, tiek žaisdami su Prienų komanda, tiek su jonaviškiais, šakiečiai darė labai daug klaidų. „Su tokiu žaidimu toli nenueisime. Darėme labai daug klaidų. Gal trūksta motyvacijos, susikaupimo ar užsidegimo, tačiau jei taip ir toliau, tai labai neramina“, - kalbėjo V. Strokas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos