baneris leidinys

kubiliaiPraėjusį savaitgalį Jaunimo kūrybos ir sporto centre po ilgokos pertraukos buvo sužaistos ketverios rajono krepšinio pirmenybių rungtynės. Sporto aistruolių netikėtumui A lygoje varžybas pralaimėjo lyderiaujančios komandos „Kubiliai“ ir „Kriūkai“, o B lygoje šakiečių ir lekėtiškių susitikimas baigėsi rekordiniu skirtumu.

A lygoje „Kubilių“ ir Šakių „Fuji“ komandų susitikimas baigėsi šakiečių pergale rezultatu 51:67. Rezultatyviausiai „Fuji“ komandoje žaidė A. Pelšs (20 tšk.) ir V. Bernotas (15 tšk., 3 tritaškiai). Kita lygos lyderiaujanti komanda „Kriūkai“, rezultatu 67:85 pralaimėjo Griškabūdžio „Novos“ komandai. Tarp griškabūdiečių rezultatyviausiai žaidė K. Meiliūnas (25 tšk.) ir M. Užupis (24 tšk.).

B lygoje taip pat buvo sužaistos dvejos rungtynės. Šakių „Trigada Aukuras“ rekordiniu skirtumu 38:93 pralošė „Lekėčiams“. Laimėtojams daugiausiai taškų pelnė E. Vartavičius (25 tšk.) ir T. Ruzgys (21 tšk. 3 tritaškiai). Dviejų šakiečių komandų susitikimas baigėsi apylygiu rezultatu. „Splitas“ 73:70 laimėjo prieš „A Komandą“. Prie „Splito“ komandos pergalės daugiausiai prisidėjo E. Šostakas (20 tšk.) ir T. Kardauskas (19 tšk.).
 
„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos