baneris leidinys

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Šakių klubas „Zanavykas“ išvykose susitiko su Marijampolės „Mantinga – Juodeliai“ ir Kauno „KM Tornado“ komandomis ir buvo priverstas pajusti  pralaimėjimo kartėlį.

Klubo „Zanavykas“ direktorius Vytas Strokas dar praėjusią savaitę negailėjo kritikos savo krepšininkams ir sakė, kad jeigu nepagerės jų žaidimas, neatsiras motyvacija ir ryžtas nugalėti, gali atsitikti taip, jog teks susitaikyti su pralaimėjimu. Taip ir atsitiko susirungus su stripresnėmis komandomis.

Marijampolėje praėjusį penktadienį „Zanavykas“ 90:84 pralošė „Mantinga – Juodeliai“ komandai. Rungtynių metu šakiečiams daugiausiai taškų pelnė M. Riauka (21 tšk.), M. Karpičius (19 tšk.), T. Butkus (16 tšk.), tačiau to neužteko, kad „Zanavykas“ laimėtų.

Šeštadienį vykusios rungtynės baigėsi apgailėtinu vieno taško skirtumu. Rezultatu 72:73 prieš šakiečius laimėjo kauniečių „KM Tornado“ komanda. Ir šių rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė tie patys krepšininkai: M. Karpičius (18 tšk.), M. Riauka (15 tšk.), Š. Zablockis (12 tšk.). Be to, rungtynių su marijampoliečiais metu pagrindinis žaidėjas R. Ostreika patyrė kojos traumą, tad su kauniečiais jis nežaidė ir, kaip teigė V. Strokas, jo tikrai trūko. „Nepasakyčiau, kad kažką įspūdingo parodė marijampoliečiai ar kauniečiai, bet ir mes buvome varge varge...“, - teigė klubo direktorius.
 
„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos