baneris leidinys

krepsinisPo dviejų savaičių pertraukos, praėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vėl vyko rajono krepšinio čempionato susitikimai. Iš viso buvo sužaistos net šešerios B lygos ir dvejos A lygos varžybos.

Nuotr. „Lukšių“ komanda (su kamuoliu) šiame čempionate kol kas žaidžia be pralaimėjimų.

A lygoje savaitgalį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Šakių „Sakalai“ rezultatu 85:99 vėl pralaimėjo Veršių „Laisvei“. Prie komandos pergalės daugiausiai prisidėjo V. Bunikis (20 tšk.) ir A. Strelčiūnas (28 tšk.).

Lyderiaujanti Kudirkos Naumiesčio „Valjona“ savaitgalį patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame čempionate. Susitikimas su „Lukšių“ komanda rezultatu 70:94 baigėsi lukšiečių pergale. Komandai daugiausiai taškų pelnė Ž. Kuklierius (25 tšk. 2 tritaškiai) ir V. Jurkšaitis (17 tšk.).

B lygoje buvo sužaistos net šešerios rungtynės. Bene rezultatyviausiai savaitgalį žaidė „Lukšių gimnazija“, kuri rezultatu 114:86 įveikė Kidulių „Brig“. Lukšiečiams daugiausiai taškų pelnė L. Linertas (29 tšk.) ir T. Bukšnys (26 tšk.).

„Lekėčių“ ir Šakių „Splito“ susitikimas rezultatu 67:77 baigėsi „Splito“ naudai, kurie šiame čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Šakiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė V. Grimalauskas (12 tšk.) ir R. Venskūnas (10 tšk.).
 
Veršių „Reindžeriai“ rezultatu 79:103 pralaimėjo Šakių „Vožtuvams“, kurie bent jau kol kas, kaip ir „Splitas“, žaidžia be pralaimėjimų. Labiausiai prie komandos pergalės prisidėjo J. Stanaitis (28 tšk., 3 tritaškiai), A. Švelnys (21 tšk., 2 tritaškiai).

Šakių „A  komanda“ savaitgalį susitiko su Veršių „Reindžeriais“ ir rezultatu 64:72 pralošė veršiškiams. „Reindžeriams“ daugiausiai taškų pelnė A. Snudaitis (17 tšk.) ir S. Krinickas (19 tšk.).

Kidulių „Brig“ ir Šakių „Gudrės“ susitikimas rezultatu 81:62 baigėsi kiduliečių pergale. „Brig“ į savo sąskaitą šiame čempionate pagaliau įsirašė pirmąją pergalę. Rezultatyviausiai laimėtojų komandoje žaidė E. Bybartas (21 tšk., 2 dvitaškiai), M. Matūza (24 tšk., 2 dvitaškiai).

Šakių „Veteranas“, savo sąskaitoje dar neturintis nė vienos pergalės, rezultatu 66:80 pralaimėjo „Lukšių gimnazijai“. Lukšiečiams, kaip ir ankstesnėse rungtynėse, daugiausiai taškų pelnė L. Linartas (21 tšk.), T. Bukšnys (18 tšk., 4 tritaškiai).

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos