baneris leidinys

petrasVšĮ „Šakių vaikų globos namai“ seniai draugauja su sporto klubu ,,Audra“ ir jo prezidentu Kęstučiu Smirnovu. Vaikų namų vadovas Virginijus Kelertas džiaugiasi, kad nuo pat globos namų įsikūrimo vaikai turi galimybę lankyti šį sporto klubą.

Nuotr. Šakių vaikų globos namų auklėtiniai džiaugėsi galimybe gyvai stebėti šakiečio P. Markevičiaus dvikovą ir vėliau su juo nusifotografuoti.

Pasak V. Kelerto, norintys sportuoti klube turi pasitempti ir kitose srityse: laikytis elgesio taisyklių, jų pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis nei 7 balai. Taip suderinamos jėgos ir žinios, auga mokymosi motyvacija. Per 5 mūsų draugystės metus jau pasiekta ir ne viena pergalė. Vaidas Paspirgėlis, Erikas Suslovas, Erika Sandargaitė, Rasvita Ripinskaitė, Dainius Dvylaitis – tai tik keletas moksleivių, turėjusių galimybę savo jėgas išbandyti Bushido sporto šakoje. Kai kurie jų - ne tik Lietuvoje, bet ir Japonijoje. Kaip teigia globos namų vadovas, valios, ištvermės ir kantrybės ugdymas, kryptingas tikslo siekimas kiekvienam padeda ne tik sporte, bet ir asmeniniame gyvenime.
 
V. Kelertas džiaugėsi, kad jau ne vienerius metus Kęstučio Smirnovo iniciatyva globos namų auklėtiniai gali stebėti rungtynes ne tik Šakių, bet ir didžiosiose sporto salėse bei arenose. Šių metų lapkričio 20 dienos popietę VšĮ „Šakių vaikų globos namai“ globotiniai bei juos lydintys darbuotojai taip pat turėjo galimybę nuvykti į Vilniaus „Siemens“ areną, kur vyko pasaulinio lygio projektas „Bushido FC Heros 2010“. Prieš pajėgiausius Lietuvos kovotojus stojo tituluoti priešininkai iš Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Olandijos ir kt. šalių. Turnyre įspūdinga kova vyko ir tarp žiūrovų numylėtinio šakiečio Petro Markevičiaus bei Rusijos MMA žvaigždės ir geriausio 85 kg svorio kategorijos kovotojo, pasižyminčio ypač agresyviu kovos stiliumi – Aleksejaus Prokofjevo. Dvikovoje prireikė dviejų raundų, tačiau Petras Markevičius vis tiek įveikė priešininką. Nors šakiečių buvo tik saujelė didžiulėje arenoje, bet visi aistringai palaikė kraštietį. Renginio pabaigoje vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su kovotojais, pasidalyti pergalės džiaugsmu, nusifotografuoti.

Šakių vaikų globos namai dėkoja K.Smirnovui ir klubo ,,Audra“ kolektyvui už tvirtą draugystę ir tikslų siekimą kurių link eina visi kartu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos