akcija2024 568px

sniepisGruodžio 11 dieną  Alytaus rajono Simno žemės ūkio mokykloje vyko II-osios atviros Alytaus rajono štangos spaudimo gulom varžybos, skirtos „Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms paminėti“. Puikiai varžybose pasirodė ir sporto klubo „Audra“ sportininkas Karolis Šniepis.

Nuotr. K. Šniepis, sverdamas vos 67,4 kg, išspaudė 110 kg ir tapo čempionu savo svorio kategorijoje.


K. Šniepis, sverdamas vos 67,4 kg išspaudė 110 kg štangą ir nugalėjęs aštuonis varžovus tapo čempionu svorio kategorijoje iki 67,5kg. Antrąją vietą iškovojęs sportininkas, išspaudė 107,5 kg štangą.

Po varžybų Karolis kalbėjo, jog renginys buvo gerai organizuotas, o priešininkai buvo tikrai pajėgūs. Sėkmingai pasirodęs šiose varžybose vaikinas nenori užmigti ant laurų, todėl artimiausiu metu ruošiasi dalyvauti Palangoje vyksiančiose varžybose.
 
Varžybose dalyvavo didelis būrys ne tik Alytaus rajono sportininkų, bet ir svečių iš Anykščių, Kauno, Lazdijų, Rokiškio, Šakių, Kėdainių, taip pat Lietuvos čempionai prizininkai. Tad dar tokių aukštų įvertinimų nepasiekusiems sportininkams buvo su kuo pasivaržyti. Varžybos vyko pagal tarptautinės jėgos trikovės taisykles.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos