baneris leidinys

sportoGruodžio 17 dieną Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje tradiciškai vyko 2010 metų geriausių rajono sportininkų pagerbimo šventė, kurios metu buvo išdalyta daugiau nei 130 įvairiausių apdovanojimų.  
 
Nuotr. Tarp apdovanotųjų – geriausias klubo „Audra“ sportininkas P. Markevičius. Jam buvo įteiktas ir klubo apdovanojimas asmeninės šventės proga. 
 
Švietimo ir sporto skyriaus specialistas Juozas Jonuška, sveikinęs susirinkusiuosius, džiaugėsi gana aktyviu rajono sportiniu gyvenimu bei puikiais sportininkų pasiekimais. Jų šiais metais tikrai netrūko – tiek rajoniniu, tiek respublikiniu lygiu.

Visų apdovanotųjų, kurių buvo daugiau nei 100, neišvardinsime. Apdovanojimai prasidėjo nuo pačių jauniausių sportininkų. Buvo apdovanoti ir kaimo, ir miesto mokyklų geriausi bei aktyviausi, aukščiausių rezultatų pasiekę sportininkai. Taip pat nepamiršti ir jų treneriai. Apdovanojimai bei Padėkos raštai buvo įteikti ir sporto rėmėjams, pagalbininkams, dar lig šiol sportuojantiems rajono sporto veteranams. Renginio metu pagerbti asmenines šventes šventę įvairių sporto įstaigų vadovai.

Susirinkusiuosius linksmino Girėnų kaimo kapela, vadovaujama Antano Sperausko.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos