baneris leidinys

ostreikaPraėjusį savaitgalį Šakių jaunimo ir kūrybos centre po ilgokos pertraukos sužaistos penkerios A ir B lygos varžybos.

Nuotr. Nors R. Ostreika (Nr. 2) rungtynių metu įmetė 29 taškus, tačiau to neužteko, kad Kudirkos Naumiesčio „Valjona“ laimėtų prieš lygos naujokę „Fuji“.

A lygoje savaitgalį buvo sužaistos dvejos varžybos. „Kriūkai“ rezultatu 77:73 laimėjo prieš Šakių „Sakalus“ ir bendroje turnyrinėje lentelėje iš paskutiniosios aštuntos vietos pakilo į septintąją, o į jų vietą nusileido pralaimėjusioji komanda. Prie „Kriūkų“ pergalės daugiausiai prisidėjo P. Stanaitis (22 tšk., 5 tritaškiai) ir E. Juočiūnas (21 tšk., 3 tritaškiai). „Sakalų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė M. Labanauskas (19 tšk.) ir L. Jucevičius (15 tšk.).

Šiuo metu neblogai sekasi lygos naujokei „Fuji“, vis kylančiai į bendrosios turnyrinės lentelės viršų. Savaitgalį ši komanda 95:87 laimėjo prieš Kudirkos Naumiesčio „Valjoną“. Laimėtojams daugiausiai taškų pelnė A. Pelšs (30 tšk.) ir V. Bernotas (20 tšk., 2 tritaškiai). „Valjonoje“ rezultatyviausiai žaidė R. Ostreika (29 tšk., 3 tritaškiai) ir D. Staugaitis (18 tšk., 2 tritaškiai). Po šio susitikimo „Fuji“ iš trečiosios bendrosios turnyrinės lentelės vietos pakilo į antrąją, o „Valjona“ tebeliko ketvirtoji.
 
B lygoje sužaistos trejos varžybos. „Lukšių gimnazija“ rezultatu 70:52 laimėjo prieš „A Komandą“, į savo sąskaitą įsirašydama šeštąją pergalę iš septynių žaistų rungtynių. Lukšiečiams daugiausiai taškų pelnė T. Bukšnys( 17 tšk.) ir L. Linertas (16 tšk., 2 tritaškiai). Priešininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė A. Čiužas (14 tšk.) ir E. Kazlauskas (11 tšk.).

Šakių „Gudrei“ ir šis savaitgalis buvo nesėkmingas. Susitikimas su „Splitu“ baigėsi rezultatu 66:101 pastarosios komandos pergale. „Gudrė“ iš septynerių sužaistų rungtynių neturi nė vienos pergalės. Prie „Splito“ pergalės daugiausiai prisidėjo R. Venskūnas (26 tšk.) ir E. Sniečkus. „Gudrei daugiausiai taškų pelnė V. Višinskas (13 tšk.) ir A. Miliušis (12 tšk.). Po šio susitikimo „Splitas“ iš ketvirtosios bendros turnyrinės lentelės vietos pakilo į antrąją, o „Gudrė“ užima autsaiderių poziciją.

Kidulių „Brig“ rezultatu 65:79 pralošė Šakių „Veteranui“. Rezultatyviausiai laimėtojų komandoje žaidė D. Orintas (17 tšk.) ir R. Virbauskas (15 tšk., 2 tritaškiai). „Brig“ daugiausiai taškų pelnė K. Vylimaitis (16 tšk.) ir M. Šereika (16 tšk.). „Veteranas“ po šio susitikimo iš aštuntosios bendros turnyrinės lentelės vietos pakilo į septintąją. Ši komanda savo sąskaitoje turi dvi pergales ir penkis pralaimėjimus.. Kidulių „Brig“ su vienu laimėjimu ir šešiais pralaimėjimais yra devintoji.
 
„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos