baneris leidinys

jkscJau antri metai, kai Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras geriausius savo auklėtinius sveikino savo namuose – Jaunimo kūrybos ir sporto centre. Tradiciškai, jau septintąjį kartą, buvo pagerbti geriausieji bei aukščiausių rezultatų pasiekę sportininkai.

Nuotr. Renginio pabaigoje visi centro auklėtiniai ir svečiai vaišinosi įspūdingu tortu.

Pirmiausiai visus susirinkusiuosius daina pasveikino treneris bei kūno kultūros mokytojas Vytautas Strokas su savo auklėtinėmis. „Sako, kad mes nemokame nieko, tik sportuoti, tad parodysime ir kitą savo pusę“, - prieš pasirodymą prisistatė V. Strokas.

Renginio metu sportininkus sveikino ne tik centro vadovė Roma Paškevičiūtė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė, skyriaus specialistas Juozas Jonuška, bet ir meras Juozas Bertašius. „Antrą kartą susitikdami savo namuose norime pagerbti tuos, kurie šiais metais buvo geriausi. Norime jums palinkėti ir toliau siekti užsibrėžto tikslo ir aukštų rezultatų“, - į susirikusiuosius kreipėsi Jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorė R. Paškevičiūtė. Ji pasidžiaugė, kad pastaruoju metu sportine veikla centre užsiiminėja 319 mokinių, kurie save realizuoti gali 24 įvairiose grupėse bei būreliuose.
 
Renginio metu pirmiausiai buvo paskelbti geriausių sportininkų ir kūrybininkų penketukai. Pirmoji vieta geriausiųjų sportininkų sąraše atiteko dziudo imtynininkui Ernestui Musvydui, antroji – taip pat dziudo imtynininkui Sauliui Švilpai (vaikinų treneris Kęstutis Smirnovas), trečioji – lengvaatletei, ieties metikei Viktorijai Motiejūnaitei (treneris V. Strokas), ketvirtoji – lengvaatlečiui Steponui Bublaičiui (treneris Algirdas Ulinskas), penktoji – lengvaatlečiui Vytautui Moleikaičiui (treneris A. Ulinskas).

Geriausiųjų kūrybininkų penketuke visos prizinės vietos atiteko radiotechnikos būrelio, vadovaujamo Stasiaus Vyšniausko auklėtiniams. Pirmąją vietą užėmė Morta Naujokaitytė, antrąją – Audrius Juška, trečiąją – Marius Lekečinskas, ketvirtąją – Antanas Jasaitis, penktąją – Mindaugas Mažeika.

Perspektyviausia komanda pripažinta R. Paškevičiūtės treniruojama, 1996 metais gimusių ir jaunesnių, jaunučių komanda.

Renginio metu, be jau minėtųjų, buvo apdovanota ir Deimantė Jakštytė, kuri pagerino rajono 200 metrų bėgimo rekordą jaunių amžiaus grupėje (trenerė Vitalija Gudzinevičienė). Apdovanojimai buvo įteikti dar 39 moksleiviams, kurie nepateko į geriausiųjų penketukus, bet pasiekė aukštų rezultatų. Apdovanojimų ceremonijos pabaigoje visi centro auklėtiniai ir svečiai vaišinosi įspūdingu tortu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos