baneris leidinys

kamuolysPraėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre buvo sužaistos ketverios A ir B lygos reguliaraus sezono varžybos. B lygos komandos sužaidė paskutiniąsias varžybas šiame sezone ir ateinantį savaitgalį aikštelėje susitiks stipriausias lygos ketvertas.

A lygoje Veršių „Laisvės“ ir Kudirkos Naumiesčio „Valjonos“ susitikimas rezultatu 71:67 baigėsi veršiškių pergale, prie kurios daugiausiai prisidėjo E. Kudirka (27 tšk., 5 tritaškiai) ir E. Staugaitis (14 tšk., 2 tritaškiai). Naumiestiečių komandoje rezultatyviausiai žaidė T. Kvederavičius (30 tšk., 4 tritaškiai) ir P. Liepinaitis (Ū16 tšk., 2 tritaškiai). Po šių rungtynių, kaip ir prieš jas, „Laisvė“ yra ketvirtojoje bendrosios turnyrinės lentelės vietoje, o „Valjona“ – penktojoje.

Praėjusių metų A lygos čempionė „Kubilių“ komanda savaitgalį, nors ir nedideliu skirtumu (69:72), laimėjo prieš Griškabūdžio „Novą“ ir bendrojoje turnyrinėje lentelėje iš trečiosios vietos pakilo į antrąją. „Kubiliams“ rungtynių metu daugiausiai taškų pelnė M. Karpičius (34 tšk., 10 tritaškių) ir T. Butkus (23 tšk.). Tarp griškabūdiečių rezultatyviausiai žaidė L. Krivickas (17 tšk., 4 tritaškiai) ir E. Nutautas (15 tšk.). „Nova“ bendrojoje turnyrinėje lentelėje yra šeštoji.
 
B lygos komandos savaitgalį sužaidė paskutiniąsias reguliaraus sezono varžybas. Šakių „Veteranas“ 77:70 įveikė „Trigada - Aukuras“ komandą. Laimėtojams daugiausiai taškų pelnė D. Martinkevičius (22 tšk.) ir R. Virbauskas (17 tšk., 2 tritaškiai). Ši komanda yra septintojoje bendrosios turnyrinės lentelės vietoje. Pralaimėjusiųjų komandoje, kuri užima penktąją bendrosios turnyrinės lentelės vietą, rezultatyviausi buvo A. Chokas (23 tšk., 3 tritaškiai) ir D. Pulokas (14 tšk., 2 tritaškiai).

„Gudrės“ ir „Lekėčių“ susitikimas baigėsi trijų taškų skirtumu (75:78). Ketvirtojoje bendrosios turnyrinės lentelės vietoje esantiems lekėtiškiams daugiausiai taškų pelnė V. Valtys (23 tšk.) ir K. Plaušinaitis (19 tšk.). „Gudrės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė R. Sakalauskas (17 tšk., 4 tritaškiai) ir D. Ūsas (15 tšk.). Ši komanda bendrojoje turnyrinėje lentelėje yra priešpaskutinėje, devintojoje vietoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos