baneris leidinys

bekelePraėjusį savaitgalį Sudarge vyko visureigių automobilių bekelės varžybos. Nors lauke spaudė šaltukas, šio sporto entuziastų ir žiūrovų tai neatbaidė.

Nuotr. Varžybų dalyviai jėgas išbandė ledo, purvo ir sniego trasose.

Iš viso „Motorsport Lt“ organizuotose visureigių automobilių bekelės varžybose „Sudargas 2011 4x4“ dalyvavo 17 sportininkų, kurie varžėsi „Standart“ ir „Sport“ klasėse. Nors Sudargas išskirtinė vietovė patraukliu kraštovaizdžiu, tačiau dalyviai buvo sukviesti ne vaizdais grožėtis. Jie jėgas išbandė važiuodami ledo, purvo ir sniego trasose, kurios ne visiems sportininkams buvo lengvai įveikiamos.
 
Didesnio dalyvių dėmesio susilaukė „Sport“ klasė. Joje su kitų rajonų sportininkais važiavo ir šakiečiai, tačiau prizinių vietų šioje klasėje jiems laimėti nepavyko. Pirmoji vieta atiteko vilkaviškiečiui Arūnui Simanavičiui, antroji – raseiniškiui Sauliui Matulevičiui, trečiąją vietą laimėjo taip pat raseiniškis Ramūnas Atgalainis.
 
  • Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite čia.
 
„Standart“ klasėje iš viso važiavo tik penki sportininkai, šakiečiai čia buvo nepralenkiami. Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Vidmantas Brazaitis, antrąją – Juozas Duoba, trečiąją – Jūrantas Kazakauksas.

Kaip kalbėjo vienas iš organizatorių sportininkas Juozas Duoba, „Motorsport LT“ džiaugiasi pavykusiomis varžybomis, kurios sutraukė nemažą būrį ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų. „Palyginus su dabartiniais orais, ir oras buvo puikus, ir vietos gražios, ir atsiliepimai geri“, - teigė J. Duoba. Tačiau organizatoriai pasigedo kito Šakiuose įsikūrusio auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ dalyvavimo. Kaip tikino „Motorsport LT“, kiti šakiečiai buvo kviesti, tačiau iš viso „4x4 Šakiai“ klubo buvo vos du žiūrovai ir nė vieno dalyvio. „Jie deklaruoja, kad yra aktyvūs, bet, rodos, keista, kai Šakiuose organizuojamas renginys, vyksta varžybos, o iš jų niekas nedalyvauja“, - mintimis dalijosi pašnekovas.

Pasak J. Duobos, „Motorsport LT“ ateityje turi įvairiausių planų bei vizijų, tad šakiečiai dar gali tikėtis ne vieno panašaus pobūdžio renginio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos