baneris leidinys

badmintonVasario 19 dieną Šakiuose jau antri metai iš eilės buvo suorganizuotas atviras badmintono turnyras vaikams „Vaikų ir jaunimo taurė 2011“, kuriame užsiregistravo 56 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

S. Sinkevičiaus nuotr. Tarp nugalėtojų - šakiečiai (iš kairės): A. Bendoraitis, Dž. Karalius, E. Kiaunė.

Šakių kultūros ir sporto klubo organizuotame turnyre dalyvavo 56 sportininkai iš Šakių, Kauno, Tauragės, Klaipėdos, Kelmės, Vilniaus, Balbieriškio ir CBC badmintono klubų. Pernai startavęs ir pasisekimą turėjęs turnyras šiais metais organizuojamas dviem etapais. Turnyre galėjo dalyvauti C ir D jaunimo pajėgumo grupėse žaidžiantys badmintonininkai. Vaikai varžėsi vyrų ir moterų vienetų bei dvejetų kategorijose.

D jaunimo pajėgumo grupėje dalyvavo 33 jaunieji sportininkai. Šioje grupėje geriausiai iš šakiečių sekėsi Andriaus Bendoraičio ir Džiugo Karaliaus dvejetui, kurie šioje kategorijoje nusileido tik kelmiškiams ir iškovojo 2-ąją vietą. Vyrų vienetų kategorijoje puikiai pasirodė šakietis Eimantas Kiaunė, iškovojęs 3-ąją vietą. Šioje pajėgumo grupėje moterų vienetų kategorijoje šakiečiams atstovavo vienintelė Beatričė Kučiauskaitė. Ji startavo būdama 11 (dalyviai rašomi į eilę pagal jų turimus reitingo taškus) ir, įveikusi dvi varžoves, pateko tarp keturių stipriausių ir iškovojo 4-ąją vietą.
  
C jaunimo pajėgumo grupėje šakiečių Martyno Pikčilingio ir Jono Malinausko dvejetas iškovojo 2-ąją vietą, nusileidę Balbieriškio badmintono klubo atstovų dvejetui, o vyrų vienetų kategorijoje iš šakiečių geriausiai pasirodė trečią vietą iškovojęs Jonas Malinauskas.

Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos