akcija2024 568px

motoVasario 16 dieną Kaune finišavo keturių etapų „Lapių miestelio taurė 2011“, kurioje dalyvavo ir puikiai pasirodė šakietis Giedrius Preisas.

Nuotr. Šakietis G. Preisas, įveikęs ne vieną varžovą savo klasėje, tapo pirmosios vietos nugalėtoju.


Iš viso keturiuose etapuose dalyvavo 73 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų, kurie varžėsi šešiose klasėse (ATV (be dyglių), Q OPEN be dyglių, Q OPEN su dygliais, Solo, Hobby, Retro su priekabomis). Šakietis Giedrius Preisas važiavo „Hobby“ klasėje motociklu „KTM450“, kurioje po keturių etapų tapo absoliučiu nugalėtoju. Iš viso šioje klasėje varžėsi 22 sportininkai.

G. Preisas, paklaustas, kaip jaučiasi užėmęs pirmąją vietą teigė, kad puikiai. Tuo labiau, kad šia brangia sporto šaka jis užsiima niekieno neremiamas. „Smagu vien todėl, kad žemesnėse vietose likę dalyviai važiavo su keliasdešimt tūstančių kainuojančiais motociklais brangiomis padangomis. Atvažiavęs kažkoks iš kaimo, garaže susikonstravęs padangas su varžtais, o ne pirkęs už pusantro tūkstančio litų, sugeba atvažiuoti pirmasis. Tad, suprantama, kad kiti nelabai patenkinti lieka“, - kalbėjo laimėtojas. Jis šiuo sportu užsiiminėja apie tris metus, tačiau pokalbio metu ne kartą pripažino, kad tai nėra pigus malonumas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos