baneris leidinys

sarmachaiPraėjusį savaitgalį Griškabūdyje vyko penkioliktosios gatvės krepšinio varžybos „3x3“, kuriose iš 40 užsiregistravusių komandų dalyvavo 38.

Nuotr. Tarp vyriausiųjų nepralenkiami buvo „Šarmachai“ iš Šakių rajono.

Jau tradicinėmis tapusios varžybos kiekvienais metais sutraukia nemažą būrį sporto aistruolių ne tik iš rajono, bet ir iš Marijampolės, Kauno. Ne išimtis ir šie metai.

Pirmoje amžiaus grupėje dalyvavo keturios komandos. Nugalėjo šakiečių komanda „Sakalų jaunučiai“, kurioje žaidė Justas Sakalauskas, Elvinas Chokas ir Edvinas Levešauskas. Antroji vieta atiteko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos komandai.
 
  • Daugiau nuotraukų iš renginio čia.
 
Kitoje amžiaus grupėje nugalėtojais tapo „Žaliai balti“ iš Kauno. Šioje komandoje žaidė Aurelijus Urbonavičius, Jurgis Čėsta , Edvinas Raškauskas ir Aleksandras Leonidovas. Antrąją vietą iškovojo plokštiečiai „Tri mes“. Iš viso šioje amžiaus grupėje dalyvavo septynios komandos.
 
Trečioje amžiaus grupėje dalyvavo 13 komandų. Geriausiai sekėsi „Triratukui“ iš Barzdų. Šioje komandoje žaidė Aurimas Petkevičius, Mantas Žičkus, Lukas Katilius ir Edvinas Šoštakas. Antroji vieta atiteko komandai „Vakare balius“, kurioje žaidė ne tik kauniečiai, bet ir griškabūdiečiai.  

Paskutinėje amžiaus grupėje žaidė daugiausiai, 14 komandų. Nugalėtojais tapo Šakių rajono komanda „Šarmachai“. Komandos garbę gynė Tomas Butkus, Martynas Karpičius, Povilas Žukaitis ir Adomas Stanaitis. Antrąją vietą iškovojo Marijampolės „Kegisa“.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, diplomais ir piniginiu prizu. Renginio organizatoriai - Griškabūdžio seniūnija ir Griškabūdžio gimnazija už suteiktą finansinę paramą dėkoja rėmėjams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

05

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos