baneris leidinys

tinklinisLiepos 30 dieną prie Valiulių tvenkinio vyko tradicinės pliažo tinklinio varžybos. Organizatorius Kęstutis Chokas džiaugiasi, jog kiekvienais metais susiburia vis daugiau komandų, kurių šiemet buvo net 13. Visos komandos įrodinėjo savo pranašumą, tačiau tik stipriausieji iškovojo teisę atstovauti Lietuvos seniūnijų II etapo varžybose, kurios vyks rugsėjo 10 dieną Prienuose.

Nuotr. Kiekvienais metais pliažo tinklinis tampa vis populiaresnis. Šiemet norą dalyvauti varžybose pareiškė net 13 komandų.

Kaip ir kasmet, į varžybas susirinko nemažai tinklinio komandų iš Kriūkų, Sintautų, Griškabūdžio, Lukšių ir Gerdžiūnų. Komandas palaikė ir nemažas būrys sirgalių. Organizatoriai džiaugiasi, kad žaidimas tampa vis populiaresnis ir kiekvienais metais norą dalyvauti varžybose pareiškia vis daugiau žaidėjų.

Stipriausieji šiais metais buvo komanda „Šunys“, kuriai atstovavo T.Butkus, M.Daunys ir L.Martinkevičius žaidėjai. Antrąją vietą užėmė „Bomi“ su rungtynių organizatoriumi K.Choku priešakyje. Šioje komandoje taip pat žaidė M.Kurčenkovas ir E.Chokas. Trečioje vietoje, kaip ir pernai metais, liko „Puff“ komanda. Jai atstovavo tie patys žaidėjai: M.Vilkaitis, D.Vitkauskas ir S.Valaitis.
 
Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti įvairiais prizais ir taurėmis, o pirmosios vietos laimėtojai gavo pliažo tinklinio tinklą. Taip pat buvo išrinktas ir geriausias žaidėjas. Juo tapo „Puff“ komandos atstovas Mindaugas Vilkaitis.

Šių metų geriausieji, komanda „Šunys“, iškovojo garbę atstovauti Šakių rajonui Lietuvos seniūnijų varžybose. Jie stengsis visiems įrodyti savo pranašumą ir parsivežti taurę.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos