baneris leidinys

Nacionalinės mėgėjų futbolo lygos organizatoriai Aurelijus Dovydaitis ir Vitalijus Greičius plečia savo veiklą. Jau keli mėnesiai Šakiuose vyksta vaikų futbolo treniruotės. Jie, norėdami atgaivinti kadaise Šakiuose buvusias futbolo tradicijas, nutarė visiems priminti futbolo klubo „Technika“ vardą.

Per trumpą laiką jauna komanda sugebėjo dalyvauti keliuose turnyruose. „Ežio golo“ varžybose jaunieji futbolininkai užėmė pirmąją vietą ir įgijo teisę atstovauti Šakiams apskrities varžybose. Taip pat ir Kiduliuose vykusiame tradiciniame Joninių futbolo turnyre jaunimo grupėje jie iškovojo pirmąją vietą.

Už rajono ribų, Jurbarke, vykusiame turnyre, kur dalyvavo tokios stiprios komandos, kaip Jurbarko “Vulkanas”, Tauragės “Tauras” auklėtiniai, Pagėgiai, šakiečiai įrodė, kad yra pasiruošę kautis su visais. Rungtynės tarp Jurbarko “Vulkano” pirmosios komandos ir „Technikos“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Tauragės “Tauro” auklėtinius jie nugalėjo rezultatu 5:1. Tačiau įvarčių santykis lėmė, kad šakiečiai kovojo dėl trečiosios vietos. Čia rezultatu 3:0 jie nugalėjo Jurbarko “Vulkano” antrąją komandą.

Futbolo klubo „Technika“ vardas skambėjo ir praeitą savaitgalį Vadžgiryje, Atsimainymo atlaidų šventėje, kur šakiečiai išmėgino jėgas su gerokai vyresniais varžovais ir įrodė, jog yra pajėgūs iškovoti pirmąją vietą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos