baneris leidinys

krepsinis3X3Savaitgalį Estijoje vykusiame „Tallinn Open“ 3x3 krepšinio turnyre mūsų kraštiečiai užėmė garbingą šeštąją vietą iš 18 galimų. Tai didelis jų pasiekimas, nes tokio lygio turnyre šakiečiai dalyvavo pirmą kartą. Negana to, krepšininkai sulaukė pasiūlymo rugsėjo pirmosiomis dienomis dalyvauti Maskvoje vyksiančioje atrankoje į pasaulio čempionatą.

Nuotr. T.Butkus juokavo, kad prieš atranką į pasaulio krepšinio čempionatą dar reikia priaugti svorio, norint pelnyti daugiau taškų.


Šiais metais turnyre dalyvavo 18 komandų iš visos Europos. Tarp jų buvo ir trys komandos iš Lietuvos. Šios komandos dar birželio mėnesį Palangoje vykusiame turnyre „Snickers Virus“, iškovojo galimybę dalyvauti „Tallinn Open“ turnyre, kuris yra vienas iš Europos krepšinio čempionato etapų. Mūsų krepšininkai grįžo pilni gerų emocijų ir pasisėmę patirties, nes tokiame profesionaliame turnyre dalyvavo pirmą kartą. Komandoje žaidžia keturi visiems gerai žinomi krepšininkai: Tomas Butkus, Martynas Karpičius, Vytautas Kružikas ir Tadas Kvedaravičius.

M. Karpičius neslėpė, kad galėjo grįžti ir su medaliu rankose, kaip tai padarė vilniečių komanda, tapusi turnyro čempione, tačiau atkrintamosiose varžybose po atkaklios kovos šakiečiai nusileido pernai metų pasaulio vicečempionams iš Estijos. Bendroje įskaitoje jie liko šeštoje vietoje. Kaip pasakojo T.Kvedaravičius, visi priešininkai buvo labai stiprūs, tačiau kaip pirmą kartą jie pasirodė tikrai gerai. Čia krepšininkai įžvelgia ir teisėjų kaltės, bet jau nieko nepakeisi. Svarbu, kad galės kovoti dėl vietos pasaulio čempionate.
 
Komandos žaidėjai vienareikšmiškai teigė, jog turnyras buvo labai profesionaliai suorganizuotas, o sirgaliai žaidimą galėjo stebėti ne tik aikštelėje, bet ir prie televizorių ekranų. T. Butkus teigė, kad tai buvo labai naudinga patirtis, padėjusi tobulėti toliau. Jis juokavo, kad pirmiausiai bandys priaugti svorio, nes tai padės pelnyti daugiau taškų atrankoje į pasaulio čempionatą. Ten jau bus ką veikti, juk susirenka stipriausieji. Po atrankos liks tik keturi aiškūs favoritai tęsti tolimesnę kovą. V.Kružikas atviravo, kad į Maskvą jie vyksta laimėti, todėl mums tik belieka palinkėti sėkmės žaidžiant ir priaugant svorio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos