baneris leidinys

stadioneGelgaudiškyje praėjusią savaitę buvo sėkmingai įgyvendinama programa ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus“. Net 42 dalyviai nuo dešimties iki keturiolikos metų panoro dalyvauti linksmojoje vasaros futbolo mokykloje. Išradingų trenerių dėka kasdienė veikla buvo vykdoma vis naujoje vietoje, įtraukiant kuo daugiau žmonių.

Nuotr. Vaikai ir tėveliai linksmojoje vasaros futbolo mokykloje visuomet buvo kartu, todėl geros nuotaikos niekada netrūko.

Visiems vaikams kiekviena diena buvo tarsi šventė. Susikūrę elgesio taisykles, nulipdę iš molio kamuolį ar kitokį prizą, pasimokę futbolo technikos elementų, vaikai noriai dalyvavo ir orientavimosi sporto šventėje. Tą dieną lietus iki paskutinės siūlės išprausė visus sportininkus, tačiau tai niekam nesugadino nuotaikos. Priešingai – tapo dar linksmiau. Matyt, tai buvo naujas krikštas, nes po dvidešimties metų į Gelgaudiškį vėl sugrįžo orientavimosi sportas. Varžybas surengti padėjo Šiaulių turizmo centro orientavimosi sporto treneris Nerijus Vidžiūnas ir Jurbarko ,,Karšuvos“ orientavimosi sporto klubo treneris Audrius Tirlikas.

Kitą dieną didesnieji su dviračiais, atkreipdami visų dėmesį į tai, kad turime saugoti vieni kitus keliuose nuvyko į Pajotijus, kur buvo maloniai nustebinti kaimo gyventojų susiklausymu ir nuveiktais darbais įgyvendinant programą. Čia pajotijiškiai įrengė naują sporto stadioną, nupjovė žolę, suorganizavo vaikus ir suaugusiuosius bendrai veiklai bei sukūrė devizą ,,Viens, du, trys, keturi – futbolas Pajotijy! Čia buvo susirinkę net 68 futbolo mėgėjai. Smagu tai, jog vaikai, tėvai ir rėmėjai visuomet laikėsi kartu. Po žaidimo visi buvo pavaišinti mėtų arbata ir lietuviškomis vaišėmis. Organizatorių teigimu, visi džiaugėsi tokiu gyventojų entuziazmu, todėl vietiniams gyventojams linkėjo, kad Pajotijuose susikurtų nauja futbolo komanda. Visi dėkoja Veronikai Kriaučiūnienei, Audronei ir Artūrui Varankevičiams ir visiems kitiems prisidėjusiems prie futbolo populiarinimo kaime.
 
Penktadienį 15.00 valandą sklandžiai praėjo ir linksmosios vasaros futbolo mokyklos uždarymas, kuriame dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos projekto vadovas Vaidotas Rastenis. Tą dieną oras buvo geras, todėl vaikai turėjo proga pasidžiaugti būdami kartu ir jau dabar laukia kitų metų, kuomet vėl galės išbandyti savo jėgas futbolo aikštelėje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos