baneris leidinys

jokubaitis2Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko rajono jaunimo galiūnų varžybos, kuriose jėgas išbandė keturių amžiaus grupių sportininkai.

Nuotr. 20 - 21 metų amžiaus grupėje geriausiai pasirodė A. Jokūbaitis.

Iš viso varžybose dalyvauti užsiregistravo 13 dalyvių. Nors skaičius nėra didelis, kaip tikino varžybų organizatoriai Švietimo ir sporto skyrius bei sporto klubo „Fortūna“ vadovas Mindaugas Rūsteika, atsižvelgiant į tai, kokia tai sporto šaka, daugiau tikėtis ir nereikia.

Dalyviai buvo pasiskirstę į keturias amžiaus grupes. 14 – 15 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo girėniškis Edgaras Gylys, antrąją – Laurynas Petrauskas iš Veršių, trečioji vieta atiteko taip pat veršiškiui Aurimui Subačiui.

16 – 17 metų amžiaus grupėje pirmasis buvo girėniškis Deividas Giedraitis, antrasis taip pat girėniškis Lukas Lažauninkas, o trečioji vieta atiteko šakiečiui Linui Valuckui.

18 -19 metų amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Mindaugas Sutkaitis iš Voverių, antroji vieta atiteko šakiečiui Mantui Žemaičiui, trečiąją vietą iškovojo taip pat šakietis Marius Mykolaitis.
 
20 – 21 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Audrius Jokūbaitis iš Voverių, antrąją – šakietis Vilius Liepuonius, trečiąją – šakietis Vilmantas Kutka.

Visi varžybų dalyviai turėjo įveikti po penkias sporto rungtis: skirtingų svorių štangos spaudimas gulomis, skirtingų svorių giros rovimas, taip pat dviejų girų nešimas laikui, skirtingų svorių kimštinio kamuolio metimas. Atsižvelgiant į savo amžiaus grupę, kai kurie dalyviai darė atsispaudimus nuo grindų, kiti nešė 100 kg sveriantį maišą, rovė 150 – 180 kg sveriančią štangą bei laikė Mindaugo kalaviją.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti savivaldybės skirtais sportiniais prizais, diplomais bei medaliais. Organizatoriai tikisi, kad rajono sportininkai vis labiau pamils šią sporto šaką ir rajone užaugs puiki pasaulio galiūno Žydrūno Savicko pamaina.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos