baneris leidinys

futbolo_maniezasGintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį savaitgalį buvo oficialiai atidaryta Šakių sporto klubo „Audra“ aikštelė. Po išsakytų sveikinimų bei padėkų aikštynas užleistas futbolininkams. Devynios komandos varžėsi dėl klubo „Audra“ įsteigtos taurės.

Nuotr. Dėl klubo „Audra“ taurės varžėsi devynios futbolininkų komandos.

Sporto klubas „Audra“ kartu su Kūno kultūros ir sporto departamentu, Kūno kultūros sporto rėmimo fondu ir Šakių rajono savivaldybe vykdė 325 tūkst. litų vertės projektą. Jo įgyvendinimo metu buvo įrengtas universalus sporto aikštynas su dirbtine danga, vėliau pasirūpinta ir sportuojančiųjų saugumu - aikštynas užtvertas tvora, sukonstruoti sportiniai įrengimai, sutvarkyta aplinka.

Iškilmingo atidarymo metu simbolinę juostelę perkirpo rajono meras Juozas Bertašius, Seimo narys bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Jonas Liesius ir Šakių sporto klubo „Audra“ prezidentas Kęstutis Smirnovas. Jis džiaugėsi, kad pasinaudojus gautomis lėšomis pavyko įgyvendinti savo svajonę. „Džiugu, kad ir šiame Šakių kvartale bus aikštelė ir jaunimas turės kur leisti laisvalaikį“, - teigė klubo vadovas. J. Liesius linkėjo auginti naująją futbolininkų kartą, kad ne tik rajonas, bet ir Lietuva galėtų didžiuotis šia sporto šaka. Visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo K. Smirnovas įteikė Padėkos raštus. Jam dovanų ir sveikinimų taip pat netrūko – kas tikrus, kas valgomus kamuolius dovanojo, kas Padėkas teikė ar tiesiog ranką spaudė ir sveikino sėkmingai užbaigus darbus.
 
Po oficialių iškilmių sporto aikštynas buvo užleistas futbolininkams. Devynios komandos - Šakių FK „Technika“, „Sparta“, „Simas, „Kamuolys“, Kazlų Rūdos „Savi““, „Impulsas“, „Elodena“ bei dvi Gelgaudiškio komandos varžėsi dėl klubo „Audra“ įsteigtos taurės.

Po atkaklių atkrintamųjų varžybų į pusfinalį pateko „Savi“, „Technika“, „Gelgaudiškis“ ir „Sparta“. „Savi“ ir „Technikos“ susitikimas rezultatu 3:1 baigėsi pirmosios komandos pergale. „Gelgaudiškis“ 4:3 nugalėjo „Spartą“, tačiau finale gelgaudiškiečius rezultatu 5:1 įveikė „Savi“. Trečiąją vietą laimėjo Šakių FK „Technika“, įveikusi „Spartą“.

Pirmosios vietos nugalėtojai buvo apdovanoti „Audros“ taure, medaliais bei mero dovanotu saldžiu prizu – kamuoliais. Antrosios vietos laimėtojai apdovanoti medaliais bei Šakių seniūno dovanotais saldumynais, o trečiosios vietos laimėtojai pagerbti medaliais. Visiems prizininkams įteikti Švietimo ir sporto skyriaus įsteigti kamuoliai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos