baneris leidinys

dziudzistaiSpalio 29 dieną į atvirą Jurbarko džiudžitso čempionatą susirinko 73 dalyviai iš įvairių Lietuvos sporto klubų. Mūsų rajonui turnyre atstovavo dziudo sporto klubo „Audra“ bei džiudžitso ir kobudo sporto klubo „Ošimas“ sportininkai.

Nuotr. Ringe kovotojai atidavė visas jėgas ir kovas tęsė net po traumų, medikams suteikus pirmąją pagalbą.

Ringe susitiko ir jauniausi, aštuonmečiai, kovotojai, ir patyrę profesionalai. Vyriausiasis čempionato dalyvis, daugiau nei 50 metų sportininkas, Robertas Mešinskas iš Kauno aikidžitso sporto klubo, užėmė trečiąją vietą. Už atkaklumą ir ryžtą jis buvo apdovanotas specialiuoju Saugos tarnybos „Tigro šuolis“ prizu.

Turnyro dalyviai atidavė visas savo jėgas ir kovose tęsė jas net po traumų, medikams suteikus pirmąją pagalbą.

Prizines vietas pelnė šie džiudžitso ir kobudo sporto klubo „Ošimas“ sportininkai: pirmąsias vietas laimėjo Paulius Šileika, Lukas Šileika, Aivaras Norkevičius, antrąsias – Karolis Mulvinskas, Adomas Abraitis, Marius Bagdonas, Vytautas Vaičiulevičius ir Andrius Kuraitis, tretieji liko Ernestas Varankevičius, Žygimantas Endriukaitis ir Tadas Vaznevičius.

Sporto klubo „Audra“ kovotojai Gražvydas Juodis, Motiejus Žvirblis, Julius Konteikis ir Valdas Morkevičius laimėjo pirmąsias vietas, Eimantas Vosylius iškovojo antrąją vietą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos