baneris leidinys

zanavykas4Šakių krepšinio klubas „Zanavykas“ po triuškinančių pergalių pagaliau susitiko su savęs vertais priešininkais. Praėjusį savaitgalį šakiečiai sužaidė dvejas rungtynes, iš kurių vienas pralošė, kitas laimėjo.

Lapkričio 11 dieną šakiečiai išvykoje rezultatu 75:71 laimėjo prieš Plungės „Olimpo“ krepšininkus.

Šių komandų padėtis lentelėje buvo identiška. Abeji turėjo po penkias pergales bei po vieną pralaimėjimą, tad jau iš anksto buvo galima laukti nelengvos ir įtemptos kovos. Pirmuosius tris kėlinius „Zanavykas“ demonstravo savo pranašumą, nors vėliau taškas po taško šeimininkai šakiečius pasivijo. Visgi to nepakako, kad plungiškiai laimėtų rungtynes. Tarp šakiečių rezultatyviausiai žaidė V. Stanevičius, pelnęs 18 taškų ir aštuonis kartus atkovojęs kamuolį bei G. Maciulevičius prie pergalės pridėjęs 16 taškų bei septynis kartus atkovojęs kamuolį.

Lapkričio 12-ąją „Zanavykas” namuose susitiko su Birštono „JAZZ – Diremta“ komanda, kuriai po atkaklios kovos nusileido rezultatu 72:81. Nors rungtynės prasidėjo taikliomis šakiečių atakomis, vėliau fortūna nuo jų nusisuko. Ketvirtasis kėlinys šeimininkams buvo ypač nesėkmingas – jie prametė ir lengvus metimus. Kaip ir ankstesniųjų, taip ir šių rungtynių metu nepralenkiamas buvo V. Stanevičius, pelnęs 27 taškus ir 10 kartų atkovojęs kamuolį bei G. Maciulevičius, pataikęs 16 taškų, aštuonis kartus atkovojęs kamuolį. M. Karpičius pelnė 14 taškų, iš jų keturis tritaškius.  
 
 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos