baneris leidinys

krepsinis2Praėjusį savaitgalį buvo sužaistos ketverios A ir B lygų rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi „Splitas“ ir „Reindžeriai“ bei „Fuji“ ir „Kubiliai“.

Pirmiausiai aikštelėje susitiko B lygos krepšininkai. Praėjusių metų B lygos daugkartinis čempions „Splitas“ rezultatu 93:56 įveikė Griškabūdžio gimnazijos krepšininkus. Nugalėtojų komandoje 23 taškus, iš jų 4 tritaškius, pelnė T. Matulaitis, 16 taškų, iš jų du tritaškius, pridėjo K. Maksvytis. Tarp griškabūdiečių rezultatyviausiai žaidė A. Laurinaitis (17 tšk., iš jų 2 tritaškiai) ir P. Sinkevičius (16 tšk., iš jų 3 tritaškiai).

Po jų susitiko Kudirkos Naumiesčio „Ošimo“ ir Veršių „Reindžerių“ komandos. Pergalę rezultatu 75:80 iškovojo Veršių krepšininkai. Tarp jų pasižymėjo A. Snudaitis, pelnęs 16 taškų, iš jų 3 tritaškius, 8 taškus prie komandos pergalės pridėjo D. Kasparaitis. „Ošimo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė A. Miliušis, pataikęs 16 taškų bei E. Liubinaitis, pelnęs 15 taškų, iš jų 2  tritaškius.

Sekmadienį po pertraukos kovas tęsė ir A lygos krepšininkai. „Lekėčių – Sakalų“ ir Šakių „Fuji“ susitikimas rezultatu 71:77 baigėsi šakiečių pergale. Tarp jų nepralenkiamas buvo K. Pupinis, pelnęs 24 taškus bei A. Pelšs, pataikęs 20 taškų, iš jų 3 tritaškius. Priešininkų komandoje 27 taškus įmetė G. Pečiulionis, 20 taškų, iš jų du tritaškius, pelnė R. Mačiulaitis.
 
Po atkaklios ir permainingos kovos tarp „Lukšių“ ir „Kubilių“ komandų pergalę rezultatu 76:82 iškovojo „Kubilių“ krepšininkai. Tarp jų pasižymėjo M. Karpičius, pelnęs 27 taškus, iš jų keturis tritaškius, bei V. Stanevičius, pridėjęs 15 taškų. Lukšiečiams 33 taškus, iš jų tris tritaškius, įmetė G. Būda, 16 taškų, iš jų du tritaškius, pridėjo Ž. Danielius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos