baneris leidinys

sutkaitis3Lapkričio 26 – gruodžio 4 dienomis Kazachstane, Almatoje vyko pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kuriame su dar trimis Lietuvos sportininkais dalyvavo ir šakietis Mindaugas Sutkaitis.

Nuotr. M. Sutkaitis šį kartą medalio neiškovojo, bet iki jo pritrūko labai nedaug.

Mindaugas, atstovaujantis sunkiausiai, tai yra 80+ kg svorio kategorijai, vien šiais metais iškovojęs Lietuvos vicečempiono vardą tarp jaunimo, yra pripažintas vicečempionu tarp moksleivių, užėmė trečiąją vietą moksleivių galiūnų čempionate. Be to, du kartus jis dalyvavo ir prizines vietas pelnė Europos rankų lenkimo čempionate. Dalyvavimas Pasaulio čempionate, kaip sako pats Mindaugas, buvo pirmasis, bet ne visai prisvilęs blynas. Nors medalio šakietis neužsikabino, iki jo trūko labai nedaug. Vaikinas, lenkdamas kaire ranka, buvo ketvirtas, lenkdamas dešine, iškovojo penktąją vietą. Tad ko pritrūko iki medalio? Tikriausiai, kaip mąsto vaikino treneris ir sporto klubo „Aidas“ vadovas Ramutis Pališkis, nemažai įtakos turėjo tai, kad Mindaugas prieš čempionatą gana stipriai susirgo ir negalėjo treniruotis pilnu pajėgumu. Gana nelengva buvo pirmoji kova, o paskui greitai teko kovoti su kitais varžovais, tad pritrūko laiko atsipūsti, pailsėti. „Dar ir patirties mažokai, o greitis, jėga ir patirtis patys svarbiausi dalykai“, - tikino treneris. Pats M. Sutkaitis taip pat pripažino, kad šį kartą ištvermės šiek tiek pritrūko.
 
Dar nespėjęs atsipūsti po šio čempionato, Mindaugas jau dalijasi mintimis apie ateities planus. Vasarą jis planuoja dalyvauti Lietuvos jaunių galiūnų čempionate, kitais metais vėl laukia Europos ir Pasaulio rankų lenkimo čempionatai. Be to, jei viskas klostysis kaip planuojama, 2013 metais šie čempionatai vyks mūsų šalyje, tad nereikės sukti galvos dėl didelių kelionės išlaidų. Ne paslaptis, kad ieškant paramos ir finansavimo sportininkams ir jų treneriams tenka nemažai padirbėti.  Šiam  čempionatui M. Sutkaitis pasiruošė beveik vien savo jėgomis. „Paramos buvo minimaliai, o pilnai pasiruošti tokiam čempionatui reikia 4-5 tūkst. litų“, - tikino vaikinas. Jis kalbėjo, kad kartais susidaro įspūdis, kad medalių ar apdovanojimų reikia tik jam – kitiems, ar rajonui, tai nesvarbu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos