baneris leidinys

krepsinisPraėjusį savaitgalį rajono krepšinio čempionate kovojo tik A lygos komandos. Pergalėmis džiaugėsi „Lukšių“ ir „Laisvės“ krepšininkai.

Pirmiausiai susitiko Griškabūdžio „Novos“ ir „Lukšių“ krepšininkai. Nors griškabūdiečiai žaidė tik penkiese, lukšiečiams nebuvo itin lengva įveikti savo varžovus. Jie tik ketvirtojo kėlinio paskutinėmis minutėmis rezultatu 75:71 išplėšė pergalę. Nugalėtojams daugiausiai taškų – 24, iš jų šešis tritaškius, pelnė Š. Jurgutis, 22 taškus pridėjo Ž. Danielius. Tarp griškabūdiečių rezultatyviausiai žaidė M. Užupis, įmetęs 29 taškus, po 13 taškų pataikė A. Damušis ir A. Dubickas.

Ne ką mažiau įdomiai klostėsi „Laisvės“ ir „Kriūkų“ komandų susitikimas. Beveik visus kėlinius pirmavo laisviečiai, tačiau paskutinėmis minutėmis kriūkiečiai grėsmingai priartėjo prie varžovų. Vis tik laiko buvo per mažai, kad „Kriūkai“ įrodytų savo pranašumą ir varžybas rezultatu 58:51 laimėjo „Laisvės“ krepšininkai. Tarp jų rezultatyviausiai žaidė T. Žioba, pelnęs 20 taškų, iš jų du tritaškius, A. Gudaitis pridėjo 13 taškų, iš jų tris tritaškius. Tarp kriūkiečių daugiausiai taškų -15, iš jų tris tritaškius, pelnė P. Stanaitis, komandos draugas A. Švelnys įmetė 13 taškų, iš jų du tritaškius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos