baneris leidinys

sabonisGintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį Šakiuose vyko penktasis olimpinio čempiono Modesto Paulausko krepšinio turnyras, kurį šiais metais pagerbė ypatingi svečiai – legendinis krepšininkas ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis ir Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro direktorė Ona Bakonienė.

Nuotr. M. Paulausko krepšinio turnyro nugalėtojams medalius užkabino pats LKF prezidentas A. Sabonis.

Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos, vadovaujamos Rolando Kučiausko, organizuotame turnyre šiais metais dėl olimpinio čempiono Modesto Paulausko taurės varžėsi keturios komandos iš Kazlų Rūdos, Raseinių, Kaišiadorių ir Šakių. Kovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 42:55 Kazlų Rūdos komandą įveikė Kaišiadorių jaunieji sportininkai. Dėl pirmosios vietos susitiko Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) ir Raseinių komandos. Šakiečiai, vadovaujami Romos Paškevičiūtės, rezultatu 80:49 sutriuškino varžovus ir, kaip ir ankstesniais metais, užtikrintai tapo M. Paulausko turnyro čempionais. Rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju pripažintas JKSC jaunasis krepšininkas Lukas Damušis. Be to, buvo išrinkti ir kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai. Tarp šakiečių šį apdovanojimą pelnė ir Domantas Inkrata. Čempionato metu vyko konkursai komandų žaidėjams. Jie mėtė baudas, tritaškius bei žaidė estafetę, o geriausiai pasirodžiusieji buvo apdovanoti prizais. Medalius bei taures nugalėtojams padėjo įteikti A. Sabonis, taip suteikdamas džiaugsmo jauniesiems sportininkams. Juk ne kiekvienam moksleiviui pasitaiko galimybė ranką paspausti ir apdovanojimą priimti iš legendinio krepšininko ir LKF prezidento.
 
Pasibaigus čempionatui, netrūko sveikinimų tiek renginio organizatoriams, tiek svečiams, tiek žaidėjams. Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarė Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro direktorė O. Bakonienė, LKF prezidentas A. Sabonis. Jis džiaugėsi, kad tokie čempionatai vyksta ne didžiuosiuose šalies miestuose, o kaimiškose vietovėse. „Džiugu, kad įgyvendinti planai, pastatytas sporto centras ir čia vyksta tokie sportiniai renginiai. Ateityje jums linkiu gražių pergalių“, - kalbėjo A. Sabonis. Kaip pasakojo čempionato organizatorius R. Kučiauskas, po renginio buvo kalbama, jog ateityje šis išskirtinis čempionatas galėtų tapti respublikiniu kaimo vietovių ir mažų miestelių čempionatu. „Ir A. Sabonis, ir O. Bakonienė patikino, kad toks čempionatas Lietuvoje vienintelis ir artimoje ateityje jis galėtų tapti respublikiniu“, - tikino turnyro pradininkas R. Kučiauskas, kuriam renginio metu už čempionato organizavimą buvo išsakyta ne viena padėka. Padėkomis buvo apdovanoti ir M. Paulauskas, ir rajono meras Juozas Bertašius, ir pats A. Sabonis. Sveikinimo žodžius tarė Seimo narys Mindaugas Bastys, linkėjęs jauniesiems krepšininkams orientuotis į M. Paulauską ir siekti užsibrėžtų tikslų. O. Bakonienė susirinkusiųjų retoriškai teiravosi, ar dažnai pasitaiko, jog mokinių varžybose dalyvautų olimpiniai čempionai ir pasaulyje žinomi krepšininkai. Tai rajonui – nemažas laimėjimas. Dalyvavimas tokiame čempione, pasak jos, didžiulė garbė ir atsakomybė.

Rajono meras Juozas Bertašius, su gimtadieniu sveikindamas legendinį krepšininką, įteikė jam savo ūgio simbolinę puokštę ir pažadėjo, kad legendinis krepšininkas dar būtinai apsilankys Šakiuose.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos