baneris leidinys

krepsinis2Praėjusį savaitgalį krepšinio kovos tęsėsi ir tarp A, ir tarp B lygų komandų. Pergalėmis džiaugėsi „Splitas“ ir „Vožtuvai“ bei „Fuji“ ir „Nova“.

Šeštadienį susitiko B lygos komandos. Šakių „Splitas“ rezultatu 101:55 sutriuškino Lukšių gimnazijos krepšininkus. Tarp šakiečių rezultatyviausiai žaidė M. Šareika, pelnęs 23 taškus, iš jų tris tritaškius, bei R. Maksvytis, pataikęs 19 taškų, iš jų keturis tritaškius. Tarp lukšiečių po 14 taškų įmetė K. Vylimaitis ir D. Sakalauskas.

Kitame susitikime „Vožtuvai“ rezultatu 100:67 įveikė Šakių „Veteraną“. Nugalėtojams 27 taškus, iš jų du tritaškius, pelnė D. Matuza, 24 taškus pridėjo G. Mozūraitis. Pralošusioje komandoje po 16 taškų pelnė G. Bacevičius ir Ž. Šimaitis.

Sekmadienį kovas tęsė A lygos krepšininkai. „Fuji“ ir „Laisvės“ susitikimas rezultatu 93:86 baigėsi šakiečių pergale. Tarp jų nepralenkiamas buvo A. Pelšs, pataikęs 30 taškų, iš jų du tritaškius. J. Bataitis prie pergalės pridėjo 18 taškų, iš jų du tritaškius. Laisviečiams 22 taškus, iš jų 6 tritaškius įmetė K. Abromaitis, 21 tašką pelnė A. Gudaitis.

Ypač atkakli ir įtempta kova vyko tarp Griškabūdžio „Novos“, turnyro lyderių „Kubilių“. Šįkart fortūna nusišypsojo griškabūdiečiams ir jie varžovus įveikė rezultatu 86:82. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo M. Užupis, pelnęs 23 taškus, iš jų du tritaškius, bei A. Damušis, pridėjęs 19 taškų, iš jų du tritaškius. „Kubilių“ komandoje 25 taškus įmetė V. Stanevičius, 21 tašką, iš jų šešis tritaškius, pataikė M. Karpičius. Nepaisant šio pralaimėjo „Kubiliai“ išlieka lyderiais, tačiau dabar A lygoje neliko nė vienos komandos, kuri nebūtų patyrusi pralaimėjimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos