baneris leidinys

kutkaGruodžio 17 dieną sporto klube „Fortūna“, vadovaujamame Mindaugo Rūsteikos, vyko jėgos dvikovės varžybos. Sportininkai varžėsi štangos spaudimo gulomis ir pritūpimų su štanga rungtyse.

Nuotr. Absoliučiu varžybų nugalėtoju, surinkusiu daugiausiai taškų, tapo V. Kutka.

Varžybose dalyvavo keturių amžiaus grupių sportininkai. Jaunių iki 18 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Mindaugas Sutkaitis. Jis gulomis išspaudė 152 kg, pritūpė su 200 kg ir surinko 352 taškus. Antrąją vietą užėmė Marius Mykolaitis, trečiąja vieta džiaugėsi Linas Valuckas.

Jaunimo grupėje pirmąją vietą laimėjo Vilmantas Kutka, gulomis išspaudęs 162 kg, pritūpęs su 200 kg ir surinkęs 362 taškus. Antrasis liko Audrius Jokūbaitis, trečiąją vietą užėmė Vilius Liepuonius. Suaugusiųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo Vytautas Butkus. Jis gulomis išspaudė 135 kg štangą, pritūpė su 200 kg štanga ir surinko 335 dvikovės taškus. Antrasis šioje grupėje liko Karolis Šniepis, trečioji vieta atiteko Juozui Sinkevičiui.

Veteranų grupėje pirmąją vietą užėmė Laimonas Rudokas. Jis gulomis išspaudė 152 kg štangą, pritūpė su 155 kg štanga ir surinko 307 dvikovės taškus. Antroji vieta atiteko Valdui Savukaičiui.

Daugiausiai taškų surinko ir absoliučiu varžybų nugalėtoju tapo Vilmantas Kutka. Sportininkai buvo apdovanoti rajono Švietimo ir sporto skyriaus taurėmis ir medaliais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos