Jaunųjų lengvaatlečių startai

Rajono bendro lavinimo mokyklų moksleiviai dalyvavo Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybose, kuriose iškovojo ne vieną prizinę vietą.

1998 metais gimusios mergaitės ir berniukai varžėsi keturkovės varžybose, kurią sudaro 60 ir 500 metrų bėgimai, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas. Mergaičių grupėje dalyvavo šešių mokyklų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos komanda (mokytoja Vitalija Gudzinevičienė), antrąją – Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos komanda (mokytojas Algirdas Ulinskas), trečios liko Lukšių V. Grybo gimnazijos mokinės (mokytojas Vytautas Strokas). Individualiai daugiausiai taškų surinko Akvilė Andriukaitytė iš „Varpo“ vidurinės mokyklos.

Berniukų grupėje susirinko septynių mokyklų komandos. Nugalėtojais tapo Griškabūdžio gimnazijos komanda (mokytojas Arūnas Urbaitis), antrąją vietą iškovojo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos komanda (mokytojas A. Ulinskas), trečiąją – Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazijos komanda (mokytojas Tomas Vencius). Individualiai daugiausiai taškų surinko Justas Sinkevičius iš Griškabūdžio gimnazijos.

Rajoninių varžybų komandos nugalėtojos dalyvavo Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio tarpzoninėse keturkovės varžybose Jurbarke. Griškabūdžio gimnazijos berniukų komanda užėmė šeštąją vietą, o „Aukuro“ mergaičių komanda liko aštunta.

Gegužės 15 dieną vyko lengvosios atletikos rungčių komandinės varžybos. Merginų grupėje nugalėtojomis tapo „Varpo“ vidurinės mokyklos komanda (mokytojas A. Ulinskas), antrąją vietą iškovojo Griškabūdžio (mokytojas A. Urbaitis), trečiąją – „Žiburio“ gimnazijjos merginos (mokytoja Asta Ulinskienė). Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazijos (mokytojas T. Vencius), antrąją – „Varpo“ vidurinės mokyklos (mokytojas A. Ulinskas), trečiąją – „Žiburio“ gimnazijos komandos.

Atskirų rungčių nugalėtojais tapo - varpiečiai Dovilė Rudokaitė ir Deividas Gvildys (100 metrų bėgimas), griškabūdietė Daiva Žiūraitytė ir naumiestietis Gabrielius Diržinskas (400 metrų bėgimas), Viktorija Valatkaitytė iš „Varpo“ ir Edgaras Agintas iš „Žiburio“ (800 metrų bėgimas), lekėtiškiai Auksė Kalinauskaitė ir Marius Sadauskas (rutulio stūmimas), griškabūdietė Daina Kaušiūtė ir naumiestietis Vaidas Stankevičius (šuolis į tolį). Estafetinį bėgimą laimėjo „Varpo“ merginos ir vaikinai.