baneris leidinys

Sima BURKŠAITYTĖ  

Gegužės 28 dieną Lukšių krepšinio klubas „Lukšiai“  kovojo „Kauno dienos“ Mažosios taurės varžybose dėl trečios vietos su Kauno „Patvanka“, kurioje žaidžia dauguma buvusių „Žalgirio“ žaidėjų. Lukšiečiai rungtynes pralaimėjo rezultatu 91:80 ir turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. Turnyro organizatoriai Valentiną Jurkšaitį paskelbė naudingiausiu Lukšių komandos žaidėju ir įteikė jam atminimo prizą. Iš viso dėl Mažosios taurės rungėsi 41 komanda.
 
Nuotr. „KK Lukšiai“ komandos treneris Vaclovas Jurgutis kalbėdamas su krepšininkais teigė, jog pritrūko treniruočių.

„Kauno dienos“ turnyras vyksta jau 38 metus, nuo 1984 – be pertraukų. „KK Lukšių“ komanda atkrintamosiose varžybose nugalėjo „Atletą“, tačiau labai įtemptoje kovoje, kurios rezultatas buvo neaiškus iki paskutiniosios sekundės, 3 taškais pralaimėjo „Voluktės dubleriams“. Būtent šis pralaimėjimas lėmė, jog lukšiečiai su „Patvanka“ kovojo dėl trečiosios vietos. Tačiau „Žalgirio“ veteranai šį kartą buvo stipresni. Tuo tarpu „Voluktės dubleriai“, per plauką įveikę lukšiečius atkrintamosiose, tapo šio turnyro čempionais, lengvai nugalėję „Kauno kolegijos 2“ komandą rezultatu 78:102.

Visų rungtynių metu lukšiečiai nuo „Patvankos“ atsilikinėjo kelių taškų skirtumu. Paskutiniuose keliniuose skirtumas šiek tiek išaugdavo. Aštuntoje 4 kėlinio minutėje rezltatas buvo 78:66 lukšiečių nenaudai. Vėliau skirtumą pavykdavo sumažinti iki 8 taškų. Vis dėlto mūsų rajono komandai taip ir nepavyko atsitiesti, viskas, ką galėjo pasiekti lukšiečiai – tik mažinti skirtumą.

Turnyro organizatorius Rimas Navickas gyrė „KK Lukšiai“ komandą: „Labai gera, graži komanda, nustebino geru sukomplektavimu. Be to, tai viena tvarkingiausių šio turnyro komandų, geras vadovas“,- negailėjo komplimentų R. Navickas. Paklaustas, kokias mato pralaimėjimo priežastis, organizatorius kalbėjo, jog pritrūko energijos: „Lukšiečiai neišnaudojo savo jaunystės, jie galėjo spustelt veteranus! Kai žaidė su jaunesniais – spaudė, lėkė, o šiandien su veteranais jau kažkodėl nespaudė!..”

„KK Lukšiai“ komandos treneris Vaclovas Jurgutis kalbėdamas su krepšininkais teigė, jog pritrūko treniruočių. Komandos nariai gyvena skirtinguose miestuose, vieni studijuoja, kiti mokosi, todėl suorganizuoti treniruotes yra problemiška. Visi žaidėjai taip pat manė, jog norint pasiekti geresnių rezultatų, reikėtų treniruotis dažniau. Kai kada pavyksta susitikti keletą kartų per porą mėnesių. Žinant šią aplinkybę, galima teigti, jog lukšiečių rezultatas yra puikus. V. Jurgutis didžiavosi V. Jurkšaičiu, kuris antradienį pasisukęs koją, sugebėjo puikiai sudalyvauti šiose varžybose. „Jei turėtumėm tiek valios kiekvienas, važiuotumėm toli“,- teigė treneris. Jis akcentavo, kad svarbiausia yra darbas ir dar kartą darbas, nes vien gabumų ir talento negana.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos