baneris leidinys

pulokiene vida
VšĮ Šakių parapijos globos ir užimtumo centro direktorė Vida Pulokienė vairą perduoda naujai vadovei. D. Pavalkio nuotr.


VšĮ Šakių parapijos globos ir užimtumo centro direktorė Vida Pulokienė, senelių globos namams ir maitinimo įstaigai „Svetainė“ vadovavusi 18 metų, nusprendė trauktis iš užimamų pareigų.
 
Apie tai ji pranešė ir rajono valdžiai pirmadienį vykusio socialinių įstaigų vadovų pasitarimo metu. Ji neslėpė esanti pensinio amžiaus, tad juokavo, kad norisi daugiau poilsio, nes darbas globos namuose bei užimtumo centre reikalauja nemažai ir laiko, ir atsidavimo.

Kaip teigė Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas kunigas Vytautas Antanas Matusevičius, V. Pulokienė jį buvo anksčiau informavusi apie savo sprendimą išeiti iš darbo, tik vis nepasiryždavo to padaryti. Klebonas neslėpė, kad jau seniai apsvarstęs šį klausimą ir dabartinę vadovę numatęs pakeisti Vilija Matulaitiene, kuri iki šiol vadovavo Šakių dekanato Caritui. Tad tai, anot dvasininko, ne spontaniškas, o seniai apgalvotas žingsnis.

VšĮ Šakių parapijos globos ir užimtumo centrui naujoji direktorė vadovauti pradės nuo spalio vidurio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos