baneris leidinys

seimos piknikas
Šeimų piknike kiekvienas atėjęs turėjo galimybę išsikepti tai, ką atsinešė. Tiek suaugusiems, tiek vaikams buvo pasiūlyta nemažai nemokamų pramogų. Organizatorių nuotr.


Rugpjūčio 31 d. Šakiečių bendruomenė miesto gyventojus pakvietė į Šeimų pikniką, kuris vyko Šakių ežero saloje. Tiesa, jis didelio gyventojų susidomėjimo nesulaukė, tačiau norinčių pasmalsauti, kas čia vyksta, ir prisijungti prie siūlomų pramogų buvo.
 
Pasak Šakiečių bendruomenės pirmininkės Zitos Jakaitienės, šiais metais renginys pavyko, nors norėjosi, kad susirinktų daugiau žmonių, kurie atsineštų savo pledų, todėl belieka tikėtis, kad ši tradicija kitais metais sudomins daugiau žmonių.

„Piknikas – jau gana madingas reiškinys ir mūsų krašte. Norėjosi, kad šakiečiai kartu papramogautų ne po balkonais, gamtoje, o tokioje miesto oazėje, kaip ežero sala“, – teigė Z. Jakaitienė.

Iš tiesų, Šeimų pikniko metu tiek suaugusiems, tiek vaikams buvo pasiūlyta nemažai nemokamų pramogų: tai ir vaikų mėgstamas batutas, ir kūrybinės dirbtuvės su „Mena meną“ studija, ir stalo žaidimai, kuriuos pasiūlė išmėginti Šakių atviro jaunimo centro darbuotoja Judita Ambrasienė, ir smiginis, ir šakiečio Vykinto Augustaičio ne vienerius metus populiarinami pasiplaukiojimai baidarėmis, ir jogos užsiėmimai, kuriuos pravedė Jurbarko sporto klubo „Pantera“ jogos trenerė Aušra Smirnovienė.

O koks piknikas be grilio? Šakiečiai ne tik nemokamai galėjo paragauti mineralinio vandens, bet ir čia pat vietoje išsikepti savo atsineštų šašlykų ar dešrelių. Kad šventės dalyviai nenusisėdėtų vietoje, o daugiau pajudėtų, buvo suinteresuoti ir Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai, įsteigę prizus visiems šventės dalyviams, kurie Šeimų pikniko metu ežerą apėjo, apvažiavo dviračiais ar apibėgo. Šakiečių bendruomenės pirmininkė neslėpė, kad daugelis aplink ežerą ėjusių šakiečių nė nežinojo, jog šalia autobusų stoties yra įrengti treniruokliai. Tad nedažnai po miesto erdves išeinantys pasižmonėti gyventojai patyrė daug smagių emocijų. O ar prigis piknikaujančių šeimų šventė Šakiuose, parodys ateitis.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

16

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos