baneris leidinys

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai gruodžio 8 d., suorganizavę pasalą, sulaikė sukčiavimu įtariamus keturis asmenis.

Kaip teigė policijos pareigūnai, šįkart sukčiai taip pat veikė „geru, laiko patikrintu“ metodu. Kudirkos Naumiesčio sen. Panovių k. 62-ejų metų gyventojai į laidinį telefoną paskambino daktaru prisistatęs vyras ir moteriai pranešė, kad jos sūnus nustūmė nuo laiptų mergaitę, kuriai lūžo kairysis kaukolės pamatas. Kad nepraneštų policijai, reikalingi 7 tūkst. eurų.
 
Paaiškėjo, kad į šiuos namus sukčiai skambina ne pirmą kartą, jų gyventojai niekada į kalbas nesileisdavo. Tačiau, pabodus tokiems skambučiams, panoviškiai šįkart nusprendė elgtis kitaip. Kol moteris kalbėjosi su tariamu daktaru, jos vyras mobiliuoju telefonu paskambino Bendruoju pagalbos telefonu 112 ir sūnui, kuris patikino, kad jokia nelaimė nėra nutikusi.

Tuo metu moteris, tempdama laiką ir laukdama policijos, derėjosi su „daktaru“, sakė, jog 7 tūkst.  neturi, bet 2500 eurų surinktų. Sukčiai taip pat buvo linkę tęsti laiką, kad spėtų atsiųsti „kojas“ (telefoninių sukčių žargonu taip vadinami bendrininkai). Moteris kantriai, paprašyta „daktaro“, į telefono ragelį diktavo banknotų numerius. Netrukus atvyko ir pareigūnai (automobilį pastatė nuošalioje, nepastebimoje vietoje) ir dabar jau sukčių laukė visi kartu. Moteriai dar bediktuojant banknotų numerius, į namus atėjo nepažįstamas vyras pasiimti pinigų. Čia pat policija jį sulaikė.

Paaiškėjo, kad automobiliu „Opel Sintra“ (1998 m.) atvažiavo net keturi Jurbarko r. Vertimų k. gyventojai – du vyrai (vienas gimęs 1970 m., kitas – 1974 m., šis asmuo ne kartą teistas už vagystes, sukčiavimus ir nužudymą) ir dvi merginos. Abu vyrai sulaikyti, merginos apklaustos. Automobilis taip pat sulaikytas. Šiuo metu vyksta tyrimas.

Policijos duomenimis, tai jau antras sukčių sulaikymas Marijampolės apskrityje gruodžio mėnesį – gruodžio 2 d. įtariamus sukčiavimu asmenis sulaikė Vilkaviškio policija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos