baneris leidinys

tikrino akcija
Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė su jaunaisiais policijos rėmėjais praėjusią savaitę vykdė prevencinę akciją, kurios metu stebėjo, ar aikštelėse ir gatvėse palikti stovėti automobiliai yra užrakinti, ar salonuose nėra palikta vertingų daiktų. Organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė su pagalbininkais – jaunaisiais policijos rėmėjais – vykdė prevencinę akciją, kurios metu stebėjo, ar aikštelėse ir gatvėse paliktų stovėti automobilių salonuose nėra palikta vertingų daiktų. Taip pat akcijos metu buvo kalbinami vairuotojai, praeiviai, pareigūnė ir rėmėjai pasakojo, kaip rūpintis automobilio ir asmeninių daiktų saugumu, dalino skrajutes.
 
Pagrindinės vietos, kur pareigūnė su rėmėjais vykdė akciją, buvo automobilių stovėjimo aikštelės prie V. Kudirkos, Vasario 16-osios, Bažnyčios gatvėse esančių prekybos centrų bei prie Jaunimo kūrybos ir sporto centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Akcijos metu buvo išdalintos 147 skrajutės, dalis jų palikta ant tų automobilių, kuriuose matyti, jog palikta vertingų daiktų, užkišus jas už valytuvo. Paaiškėjo, kad didžioji dalis vairuotojų tinkamai saugo savo turtą, tačiau per dvi akcijos dienas trijuose automobilių salonuose pastebėtos paliktos banko mokėjimo kortelės, 10-tyje automobilių – rankinės, lagaminai, krepšiai, pilni prekių, o du automobiliai palikti nerakinti.

Akcijos vykdytojai sulaukė žmonių dėmesio – jaunimui apžiūrint vieną iš automobilių, juos užkalbino šalimais įstaigoje dirbanti moteris, kuri buvo susirūpinus, jog kažkas sukiojasi apie automobilius ir juos apžiūrinėja. Paaiškinus, kokia veikla vykdoma ir koks jos tikslas, moteris aprimo.

Tokią akciją pareigūnė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais žada vykdyti ir spalio 31 d. automobilių stovėjimo aikštelėse prie kapinių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos