baneris leidinys

Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Šakių rajono agentūra informavo, kad regiono agentūros vykdė rotacinius patikrinimus, kuriais siekiama užtikrinti nešališką tikrinamų ūkio subjektų valstybinę kontrolę ir palyginti departamento teritorijoje patikrintų subjektų vykdomos veiklos įvertinimo – patikrinimo aktų, taikytų administracinių nuobaudų ir kitų surašytų dokumentų kokybę. Kolegos iš Marijampolės mūsų rajone patikrino taip pat du objektus.

Šakių rajone rotacinius ūkio subjektų patikrinimus atliko Marijampolės RAAD specialistai. Patikrinus UAB „Anglometa“ (metalo laužo supirktuvę), už nustatytus pažeidimus, vykdant atliekų apskaitą, bendrovės atsakingam darbuotojui skirta administracinė bauda. Patikrinus UAB „Metalplius“ (metalo laužo supirktuvę), už nustatytus atliekų apskaitos pažeidimus bendrovės atsakingam darbuotojui surašytas rašytinis įspėjimas ir nustatytas terminas nustatytiems pažeidimams pašalinti.
 
Atliktų rotacinių patikrinimų rezultatai rodo, kad tokie patikrinimai pasiteisina, todėl jie bus vykdomi ir kitais metais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos